Драма на Євро U-19. Визначено суперника збірної України у півфіналі

Франція на останніх хвилинах відігралася у матчі з Іспанією

6392
2
УАФ

22 липня у Північній Ірландії відбулися заключні два матчі групового раунду чемпіонату Європи 2024 U-19, у якому бере участь збірна України.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Після групового раунду в півфінали вийшли по дві найкращі команди з кожної групи. Визначено всіх півфіналістів чемпіонату Європи U-19.

У півфіналах 25 липня у Белфасті зіграють:

• 16:00. Італія – Іспанія
  • 21:00. Франція – Україна

Суперником України у півфіналі став переможець групи B – команда Франції (7 очок).

ВІДЕО у Telegram. Голи матчу Іспанії та Франції

Цікаво, що Франція у драматичному вирішальному матчі за лідерство у групі B проти Іспанії зрівняла рахунок на останніх хвилинах (2:2).

Група A: 1. Італія (6 очок), 2. Україна (5), 3. Норвегія (4), 4. Північна Ірландія (1).

Група B: 1. Франція (7 очок), 2. Іспанія (5), 3. Туреччина (2), 4. Данія (1).

П'ять найкращих команд турніру (включаючи 4 півфіналістів) отримують путівки на ЧС-2025 U-20. Команди, що посіли треті місця – Норвегія та Туреччина – 25 липня розіграють 5-ту перепустку на ЧС. Фінальний матч турніру заплановано на 28 липня у Белфасті.

Днем раніше українці здобули вольову перемогу над Італією (3:2) завдяки голам Геннадія Сінчука, Данила Кревсуна та Матвія Пономаренка. Команда Дмитра Михайленка посіла друге місце у групі A позаду Італії.

Євро-2024 U-19

Група B. 3-й тур, 22 липня

Іспанія – Франція – 2:2

Голи: Родрігес, 65, Сімо, 75 – Буабре, 13, Атангана Едоа, 90.

Туреччина – Данія – 3:3

Голи: Барс, 27, Йилдирим, 53, Сарікая, 70 – Швартау, 18, Гогорза, 64, Сіммельхак, 76