Капітан Динамо поділився очікуваннями від матчу Ліги чемпіонів з Партизаном
Буяльський упевнений, що команда буде готова
![Капітан Динамо поділився очікуваннями від матчу Ліги чемпіонів з Партизаном](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/orig_695025.jpg)
Хавбек «Динамо» Віталій Буяльський дав коментар перед першим матчем 2-го кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів проти «Партизана». Гра пройде 23 липня, початок о 21.00.
– Ви – один з тих гравців, які вже грали проти «Партизана» сім років тому. Чи можете порівняти команду суперника тоді й зараз?
– Так, я, дійсно, вже грав проти «Партизана». Пам’ятаю, у Києві була дуже хороша гра, ми сконцентровано грали і в обороні, і в атаці. А ось на виїзді у нас не все виходило – у першому таймі пропустили голи, але у другому переломили хід поєдинку на свою користь та перемогли.
Щодо завтрашньої гри, у нас відтоді майже повністю змінився склад. Головний тренер розповість, як ми будемо діяти та будувати свою гру в обороні та атаці. Якщо з перших хвилин і до останньої секунди будемо сконцентрованими, усе в нас буде добре.
– Крім вас, у 2017 році проти «Партизана» грали Георгій Бущан та Микола Шапаренко, а також Володимир Шепелєв, який через травму пропустить завтрашній поєдинок. У «Партизана» ж не залишилося жодного гравця, які тоді виходили на поле. Тобто, це зовсім інша команда?
– Це зовсім інша команда навіть у порівнянні з тією, що була два місяці тому, адже у чемпіонаті у них грали одні футболісти, а тепер прийшли інші, і на кожну позицію у них є нові футболісти, яких ми розбираємо індивідуально та командно вже протягом 3-4 днів. Тому, думаю, ми підготуємося на усі 120%.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Жеребкування 3-го раунду Ліги Європи. Кривбас і Динамо дізналися суперників](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694972.jpg)
![Жеребкування 3-го раунду Ліги Європи. Кривбас і Динамо дізналися суперників](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694972.jpg)
22 липня у Ньоні відбулося жеребування третього раунду кваліфікації ЛЄ
![Тренер Миная: «Гравців і грошей на Турнір чотирьох немає, ми всі шоковані»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695029.jpg)
![Тренер Миная: «Гравців і грошей на Турнір чотирьох немає, ми всі шоковані»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695029.jpg)
Любенович не очікував такого рішення УАФ
![Відомий сумарний дохід Дніпра-1 від продажу гравців команди](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694917.jpg)
![Україна – Італія – 3:2. Вийшли до півфіналу Євро-2024! Відео голів та огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694866.jpg)
![Україна – Італія – 3:2. Вийшли до півфіналу Євро-2024! Відео голів та огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694866.jpg)
![Едді Хірн назвав єдиного боксера, який може стати загрозою для Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694831.jpg)