Олег ШАНДРУК: «Молоді гравці не виконали того, про що ми їх просили»
Головний тренер «Вереса» прокоментував результати двох товариських матчів з «Колосом»
![Олег ШАНДРУК: «Молоді гравці не виконали того, про що ми їх просили»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/orig_694939.jpg)
Головний тренер рівненського «Вереса» Олег Шандрук прокоментував результати двох товариських матчів проти ковалівського «Колоса» – поразка 0:3 та нічия 1:1:
«Щодо першої гри – давно не відчував настільки негативних емоцій. Так, ми довірилися здебільшого молодим гравцям. Але вони не виконали того, про що ми їх просили. Не грали як команда. Це моя зона відповідальності. Але ми розчаровані побаченим у ранковій грі. Дуже невдала гра в нашому виконанні.
Другий матч був зовсім іншим: за рівнем гри, за духом. Це був достойний поєдинок. Цікавий і конструнтивний. Попри нічию – можемо цю гру занести собі в актив.
Не зіграли сьогодні Євгеній Шевченко і Гіо Куція. В обох мікроушкодження. Можливо, вони зіграють у спарингу з «Оболонню».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Президент Миная: «Металіст 1925 в УПЛ? Це максимально протизаконно!»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694954.jpg)
![Президент Миная: «Металіст 1925 в УПЛ? Це максимально протизаконно!»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694954.jpg)
Валерій Пересоляк оцінив ідею плей-оф за місце «Дніпра-1» в УПЛ
![Україна на Євро-2024 U-19 є лідером приємного рейтингу за порушеннями](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694947.jpg)
![Україна на Євро-2024 U-19 є лідером приємного рейтингу за порушеннями](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694947.jpg)
Підопічних Дмитра Михайленка на турнірі насилу стримують суперники
![Де дивитися онлайн матч кваліфікації ЛЧ Динамо – Партизан](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/slider_694445.jpg)
![Едді Хірн назвав єдиного боксера, який може стати загрозою для Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694831.jpg)
![Є путівка на ЧС! Із ким Україна зіграє у півфіналі Євро-2024 U-19?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694871.jpg)