ВІДЕО. Настрій дуже хороший. Батагов прибув до збірної України U-23
Після першого тренування футболіст синьо-жовтих поділився враженнями
![ВІДЕО. Настрій дуже хороший. Батагов прибув до збірної України U-23](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/orig_694904.jpg)
Збірна України U-23 веде підготовку команди до Олімпійських ігор 2024 у Франції.
Після товариського матчу з Парагваєм (2:2) збірна України прибула до Ліона, де до неї приєднався захисник Арсеній Батагов.
Після першого тренування Арсеній Батагов який поділився своїми враженнями:
«Уже встиг з усіма поспілкуватися – і з партнерами, і з тренерським штабом. Настрій дуже хороший, адже я довго чекав на прибуття до табору збірної. Готуємося до першого матчу на Олімпійських іграх. У готелі, де ми мешкаємо, розташувалися ще чотири команди. Таке собі олімпійське селище.
Учора (20 липня) відбулося перше тренування в Ліоні, і я бачу, що в плані фізичної підготовки мені наздоганяти не треба. Я готувався зі своєю командою, і тренування були важкими, тому я впевнений, що готовий.
На Олімпійських іграх хочеться пройти якомога далі. Коли ми цією командою були на Євро-2023 U-21, не надто вірили, що зайдемо так далеко. Але ми тут, і тому я хочу, щоб і на Олімпіаді ми створили якесь диво».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОФІЦІЙНО. Забарний уклав новий довгостроковий контракт із Борнмутом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/middle_694795.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Забарний уклав новий довгостроковий контракт із Борнмутом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/small_694795.jpg)
Ілля поставив підпис під п'ятирічною угодою
![Дніпро-1 вичавили як лимон. Наш футбол не такий гарний, аби терпіти сурогат](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/middle_694778.jpg)
![Дніпро-1 вичавили як лимон. Наш футбол не такий гарний, аби терпіти сурогат](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/small_694778.jpg)
Будемо сподіватися, що не побачимо проектів на кшталт «Дніпро-2», «Дніпро-1-1» чи «Дніпро-1(а)»
![Минай готовий повернутися в УПЛ. Але не хоче грати міні-турнір](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694864.jpg)
![Стефан РЕШКО: «Із заміною Дніпра-1 слід враховувати спортивний принцип»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694909.jpg)
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як відпочивають на Червоному морі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/slider_694787.jpg)