Олег ФЕДОР: «Спаринг дозволив зрозуміти рівень команд, які гратимуть на ОІ»
Гравець збірної України U-23 прокоментував гру проти Парагваю U-23
![Олег ФЕДОР: «Спаринг дозволив зрозуміти рівень команд, які гратимуть на ОІ»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/orig_694899.jpg)
18 липня збірна України U-23, готуючись до Олімпійських ігор 2024 у Франції, провела товариський поєдинок з командою Парагваю (2:2). Авторами голів синьо-жовтих стали півзахисники Максим Хлань та Олег Федор.
Гравець збірної України U-23 Олег Федор розповів про підготовку команди:
«Дуже приємно не просто вийти на поле, а й забити. Попри це, ми незадоволені результатом. Та й грою, тому що нас пробачили в багатьох моментах. Парагвай мав ще можливості для того, щоб забивати, тож нам навіть пощастило. Такі матчі дуже важливі для напрацювання свого малюнку гри, для розуміння й відчуття партнерів.
Крім того, ми можемо зрозуміти свій рівень відносно інших команд, що виступатимуть на Олімпійських іграх. Коли розпочався збір, я був травмований, але мені вдалося відновитися завдяки якісній роботі медиків та реабілітологів збірної. Ще коли займався індивідуально, відчував жагу до повернення в загальну групу».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стало відомо, хто замінить Звягель у Першій лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694806.jpg)
![Стало відомо, хто замінить Звягель у Першій лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694806.jpg)
«Кремінь» має проблеми з домашньою ареною
![Україна U-19 – Італія U-19. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Європи U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/middle_694578.jpg)
![Україна U-19 – Італія U-19. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Європи U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/small_694578.jpg)
Турнірна доля підопічних Дмитра Михайленка перебуває в їхніх руках
![Топ-клуб Ла Ліги зробив пропозицію щодо Луніна. Перес дав чітку відповідь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694840.jpg)
![Топ-клуб Ла Ліги зробив пропозицію щодо Луніна. Перес дав чітку відповідь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694840.jpg)
![Дніпро-1 вичавили як лимон. Наш футбол не такий гарний, аби терпіти сурогат](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/slider_694778.jpg)
![Дніпро-1 вичавили як лимон. Наш футбол не такий гарний, аби терпіти сурогат](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/small_694778.jpg)
![Калініна успішно стартувала на турнірі WTA в Празі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694845.jpg)