Руслан РОТАНЬ – про підготовку до Олімпіади, склад України і травми
Турнір стартує вже 24 числа
![Руслан РОТАНЬ – про підготовку до Олімпіади, склад України і травми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/orig_694850.jpg)
Збірна України U-23 після контрольних матчів з Єгиптом (1:1) та Парагваєм (2:2) тепер готується до старту групового турніру Олімпійських Ігор. Наставник Руслан Ротань оцінив підготовку.
«На сьогодні в кількох гравців є невеликі пошкодження, але я вважаю, що вони незначні. Вони не ставлять під сумнів спроможність хлопців зіграти. Думаю, що всі готові. Але є інший момент, трохи складніший. За останні два дні до нас дісталися лише Олексій Сич та Арсеній Батагов. Ми повинні оцінити їхній стан, як фізичний, так і емоційний, і ухвалити рішення. Ми вже встигли з ними поговорити, із комунікацією в нас усе добре.
Ми не можемо казати, задоволені ми чи ні результатами товариських матчів. Ми готувалися до Олімпійських ігор, а не прагнули будь-що перемогти. Звичайно, вигравати ми хочемо завжди, але є дуже багато нюансів, на які тренерський штаб повинен звертати увагу.
По суті, для цієї команди це був другий збір. А саме на зборах і відпрацьовується зіграність хлопців. Уже на турнірі в Марселі я зрозумів, що це ті виконавці, які й будуть виступати на Олімпійських іграх. Як тренер, я відчував, що багатьох гравців не відпустять клуби.
Але до нас долучилися два футболісти, яких там не було. Це також процес адаптації. Добре, що ми зіграли ті два матчі, щоб гравців, які знаходилися в різному функціональному стані, збалансувати якнайкраще. Як у нас вийшло — покаже турнір», — сказав Ротань.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Дружина Усика відреагувала на вбивство Фаріон, яка критикувала Олександра](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/middle_694754.jpg)
![Дружина Усика відреагувала на вбивство Фаріон, яка критикувала Олександра](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/small_694754.jpg)
Катерині прикро за смерть мовознавиці
![Дніпро-1 вичавили як лимон. Наш футбол не такий гарний, аби терпіти сурогат](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/middle_694778.jpg)
![Дніпро-1 вичавили як лимон. Наш футбол не такий гарний, аби терпіти сурогат](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/small_694778.jpg)
Будемо сподіватися, що не побачимо проектів на кшталт «Дніпро-2», «Дніпро-1-1» чи «Дніпро-1(а)»
![Збірна України виграла Євролігу 2024 з пляжного футболу в Дивізіоні B](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694856.jpg)
![Яка ціна Луніна і Трубіна? Оприлюднено рейтинг найдорожчих воротарів світу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/slider_694755.jpg)
![Яка ціна Луніна і Трубіна? Оприлюднено рейтинг найдорожчих воротарів світу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/small_694755.jpg)
![Завацька з камбеком пробилася в основу турніру WTA в Празі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694825.jpg)