Коноплянка назвав клуб, у якому хотів би закінчити кар'єру
Ексгравець зізнався, що пішов би пішки в рідний «Дніпро»
![Коноплянка назвав клуб, у якому хотів би закінчити кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/orig_694793.jpg)
34-річний Євген Коноплянка, який нещодавно офіційно повідомив про завершення своєї ігрової кар'єри, розповів про клуб, у якому хотів би завершити свої професійні виступи.
«Це моя мрія – мені б хотілося завершити кар'єру в тій команді, в якій я її почав. Це «Дніпро». Мені навіть не треба було б робити пропозицію – я б пішки туди пішов», – зізнався Коноплянка.
Євген Коноплянка у своїй кар'єрі захищав кольори клубів «Дніпро», «Севілья», «Шальке 04», «Шахтар» Донецьк, «Краковія» Польща і «ЧФР» Клуж із Румунії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Винна місцева влада? Усі гравці Звягеля отримають статус вільних агентів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694802.jpg)
![Винна місцева влада? Усі гравці Звягеля отримають статус вільних агентів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694802.jpg)
Клуб з Житомирської області втратить статус професійного
![«Готові зробити щось велике». У команді Усика звернулися до Макгрегора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/middle_694744.jpg)
![«Готові зробити щось велике». У команді Усика звернулися до Макгрегора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/small_694744.jpg)
Український чемпіон може спробувати свої сили у боях на голих кулаках
![Україна U-19 – Італія U-19. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Європи U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/slider_694578.jpg)
![Україна U-19 – Італія U-19. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Європи U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/small_694578.jpg)
![Едді Хірн назвав топ-боксера, який може завершити кар'єру непереможеним](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/65/slider_693124.jpg)
![Феноменальна команда. Екс-гравець Шахтаря розповів сербам про Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/slider_694784.jpg)