«Хейт буде завжди». Минай оцінив шанс залишитися в УПЛ замість Дніпра-1
Ситуацію прокоментував Мирослав Небесник
![«Хейт буде завжди». Минай оцінив шанс залишитися в УПЛ замість Дніпра-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/orig_694599.jpg)
Не виключено, що «Дніпро-1», який було знято з чемпіонату, замінить «Минай». Команда минулого сезону вилетіла до Першої ліги, проте знову може статися так, що команда залишиться в еліті.
Генеральний менеджер клубу Мирослав Небесник прокоментував ситуацію навколо можливого повернення до УПЛ.
– Пане Мирославе, прочитали, що більшість клубів УПЛ проголосували за «Минай» у якості заміни «Дніпру-1» в УПЛ. Хочемо взяти у вас коментар з цього приводу.
– Ми теж це прочитали. Поки що це не офіційна інформація, потрібно, щоб рішення затвердив Виконком УАФ. Якщо більшість клубів вважають цей варіант справедливим і логічним, то ми не маємо аргументів, щоб із цим не погодитись. Але зауважу, що «Минай» поважає позицію всіх клубів, кожна з них має право на життя.
– Якби більшість проголосувала за турнір чотирьох, «Минай» готовий був у ньому грати?
– Ми поважаємо позицію кожного клубу і готові виконувати будь-яке рішення, яке затвердить Виконком УАФ.
– Не боїтеся хейту з боку вболівальників інших клубів, що «Минай» знову залишився в УПЛ не за спортивним принципом?
– Хейт буде завжди. Будь-яке рішення є дискусійним. Вболівальники «Минаю» були би проти, якби «Минай» не враховували у якості заміни. Якщо приймуть рішення, що «Минай» залишиться в УПЛ, то буде хейт зі сторони прихильників клубів, які теж умовно на це претендували. Це природній процес.
– Хто буде тренувати команду, якщо ФК «Минай» залишиться в УПЛ?
– Той, хто має чинний контракт, – Желько Любенович. Ніяких розмов чи рішень з цього приводу у клубі не могло бути. Наш тренер готує команду до сезону, провів збори, жодних питань до нього немає.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стало відомо, кого обрали клуби УПЛ в якості заміни Дніпру-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/middle_694548.jpg)
![Стало відомо, кого обрали клуби УПЛ в якості заміни Дніпру-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/small_694548.jpg)
Більшість проголосувала за «Минай»
![Церемонія відкриття Олімпійських ігор 2024 на межі зриву. Відомі деталі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/middle_694481.jpg)
![Церемонія відкриття Олімпійських ігор 2024 на межі зриву. Відомі деталі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/small_694481.jpg)
Усередині Французького союзу артистів спалахнув скандал із приводу зарплат артистів
![Сан-Паулу близький до підписання колишнього півзахисника Шахтаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/slider_694608.jpg)
![Не Реал. Букмекери назвали фаворита на титул Ліги чемпіонів 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/slider_694482.jpg)
![Траоре зізнався, чи дозволить сину грати за збірну України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/slider_694513.jpg)
І я вважаю Минай на цей хейт цілком заслуговуєте
а щодо стадіону, шо щось там не хватає - тототаке...
Блядь ебанутая))