Збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу в Євролізі

Українці завдали розгромної поразки команді Саудівської Аравії

1018
2
УАФ

У грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу вдало продовжує виступ у Євролізі-2024 в дивізіоні В.

17 липня підопічні Миколи Костенка завдали нищівної поразки команді Лівану (6:1), а у другому турі синьо-жовтим протистояла Саудівська Аравія.

Українці добре розпочали поєдинок, і на 7-й хвилині Андрій Пашко відкрив рахунок. У другій 12-хвилинці Олег Зборовський спочатку подвоїв перевагу синьо-жовтих, а потім забив і третій м'яч у ворота суперників.

На початку завершального періоду відзначився Дмитро Войток, і лише після цього Аль Хамамі скоротив відставання саудитів. Та все ж останнє слово залишилося за українцями. Спочатку Юрій Щериця на 31-й хвилині довів перевагу України до чотирьох м'ячів, а потім на 35-й хет-трик оформив Зборовський – 6:1.

19 липня о 18:00 у вирішальному матчі за перемогу в групі В українці протистоятимуть команді ОАЕ.

На суботу заплановані півфінальні матчі, куди вийдуть перші дві команди з кожної групи (в іншій групі виступають Грузія, Латвія та Угорщина). А в неділю пройде фінал та матчі за підсумкові місця.

Раніше українська команда втратила місце у Дивізіоні A внаслідок бойкоту турніру в 2023 році через участь збірної білорусі.

Євроліга-2024. Дивізіон В

Група В. 2-й тур, 18 липня

Україна Саудівська Аравія 6:1

Голи: Пашко, 7, Зборовський, 15, 24, 35, Войток, 25, Щериця, 31 – Аль Хамамі, 31.

Україна: Неруш, Пославський, Левченко, Корнійчук, Зборовський, Пашко, Заворотний, Войток, Войтенко, Потапов, Щериця, Щитник.

Попередження: Щериця, 35.

Вилучення: Щериця, 36.

ОАЕ — Ліван — 6:3

Турнірна таблиця

Гольова посуха на Євро. Україна U-19 зіграла внічию з Норвегією
Футбол | 18 липня 2024, 19:28 8

Другий матч на турнірі, а ще жодного м'яча в грі за участі команди Михайленка ми не побачили