МАРКЕВИЧ: «Бажаю успіху Карпатам. Дякую всім, з ким я працював»
Досвідчений наставник підтвердив, що пішов із львівського клубу
![МАРКЕВИЧ: «Бажаю успіху Карпатам. Дякую всім, з ким я працював»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/orig_694303.jpg)
Досвідчений український спеціаліст Мирон Маркевич підтвердив, що більше не є головним тренером львівських «Карпат».
«Скажу так: я відійшов. Але продовжую активний спосіб життя. Роблю пробіжки, по три рази в тиждень граю у футбол. Якщо граю за ветеранів два тайми по 40 хвилин, то я себе дуже добре почуваю.
Тож якщо побачу, що комусь потрібен, то нема питань. Охоче беру участь у ветеранських та виставкових матчах, отримуючи від цього задоволення. У суботу гратиму у матчі ветеранів Карпат проти наших військових.
Взагалі у мене є чим зайнятися. Думаю найближчим часом вибратися на схід, а також завітати до мого улюбленого Харкова. А Карпатам я бажаю успіху. Дякую усім, з ким працював – і клубу, і футболістам, і тренерам, які мені допомагали. Особливо своєму синові Остапу, який мені дуже допоміг, коли в цьому була потреба».
Мирон Маркевич очолив «Карпати» у червні 2023 року та вивів львівську команду з Першої ліги до УПЛ.
![Джерело: Мирон Маркевич більше не є тренером Карпат](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/middle_694215.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОФІЦІЙНО. Капітан юнацької збірної Грузії перейшов у Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/middle_694145.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Капітан юнацької збірної Грузії перейшов у Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694145.jpg)
Контракт з Александре Пейкрішвілі розрахований на 5 років
![Відомо, кому пропонували врятувати Дніпро-1. Що відповів інвестор?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/middle_694189.jpg)
![Відомо, кому пропонували врятувати Дніпро-1. Що відповів інвестор?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694189.jpg)
Володимир Носов з «Металіста 1925» не захотів допомагати спортивному клубу
![Випередити клуби АПЛ. Барселона веде боротьбу за лідера збірної Іспанії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/slider_694302.jpg)
![Вистачило одного голу. Шахтар провів контрольний матч з Бешикташем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/slider_694288.jpg)
![Ронні О'Салліван розпочав Шанхай Мастерс з розгромної перемоги над китайцем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694159.jpg)
![Ронні О'Салліван розпочав Шанхай Мастерс з розгромної перемоги над китайцем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694159.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/53/thumb_410781.jpg)
![Alex T](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/53/thumb_410781.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/84/thumb_456965.gif)
![OtsoCity](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/84/thumb_456965.gif)