Полісся відіграло два м'ячі у домашньому спарингу з Епіцентром

Товариський матч у Житомирі завершився внічию

337
0
ФК Полісся

Житомирське «Полісся» приймало вдома команду «Епіцентр» у заключному офіційному спарингу під час літніх зборів.

Житомирська команда більшу частину гри проводила на половині поля суперників, створювала численні моменти та здійснювала пресинг. Однак на 22-й хвилині гравець «Епіцентра» Данило Кравчук відкрив рахунок, забивши м'яч у ворота «Полісся». На 35-й хвилині «Епіцентр» подвоїв свою перевагу завдяки голу Євгенія Запорожця (2:0).

У другому таймі теж було багато моментів. Епіцентр намагався пробивати по воротах, але на 69-й хвилині Пилип Будківський забив перший гол «Полісся». Через 5 хвилин Олександр Назаренко зрівняв рахунок. У підсумку гра завершилася з нічийним рахунком (2:2).

Товариський матч. 17 липня, Житомир

Полісся Житомир – Епіцентр Кам'янець-Подільський – 2:2

Голи: Пилип Будківський, 69, Олександр Назаренко, 74 – Данило Кравчук, 22, Євгеній Запорожець, 35