Вистачило одного голу. Шахтар провів контрольний матч з Бешикташем

Українська команда виграла завдяки м'ячу Егіналду

2533
44
ФК Шахтар

«Шахтар» продовжує підготовку до старту сезону УПЛ на зборі у Словенії. Черговим суперником команди Маріно Пушича став турецький «Бешикташ».

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь «Шахтаря» завдяки голу Егіналду у другому таймі.

Раніше «Шахтар» зіграв з «Сараєвом» (4:1), «Хайдуком» (1:1), «Бачкою-Тополою» (0:1) та «Різеспором» (5:0). Далі українська команда зіграє з новачком сезону АПЛ «Іпсвічем».

Контрольний матч

Шахтар – Бешикташ 1:0
Гол: Егіналду, 65

«Шахтар»: Різник (Твардовський, 46), Вінісіус Тобіас (Фарина, 46), Бондар (Грам, 46), Матвієнко (к) (Франьїч, 46), Азаров (Педро Енріке, 46), Бондаренко (Назарина, 46), Марлон Гомес (Степаненко, 46), Судаков (Педріньйо, 46), Зубков (Швед, 46), Кевін (Невертон, 46), Траоре (Егіналду, 46)

(12)

Коментарі 44
FunnyCat_____
Интересно кем нужно быть
Чтобы сравнивать матчи Еврокубка годичной давности с товарищеским матчем
Более того, из состава игравшего против ДК сегодня вышло …. 4 человека
Не, может я как то предвзято отношусь к болельщикам шахтера?
Может это нормально считается? Сравнивать такое?
avk2307
Специально для отсосуна. Вратарю Бешикташа, который гол пропустил -19 и он  нигде кроме юношеской команды Бешикташа не играл . Чувак впервые вышел против Шахтера за основную команду.
Андрій Заліщук
Наша топ-трійка сьогодні здобула 3 сухі перемоги, браво!!!
ГНИЛОЙ ВАРЕНИК
МАЯ КРОТО БОТО БАНДА  МЫ ВСЕ БЛИЖЕ К ЛИГЕ ЧЕМПЕОНАВ РАДНЫЕ МАИ КУБАК ВАЗРАЩАЕТЦА ДАМОЙ Я МАГУ ДАЖЕ ПАСТАВИТЬ НА ЭТА ВСЕ НАШИ КРОТОБОТОВСКИЕ РАЗОРВАНЫЕ БУРЯТСКИМИ ПЕСТРУНАМИ ОЧКА РЕНАТ НАШ ЦАРЬ И БОГ НАШ ДЕВИЗ НА ПОЛ ШИШЕЧКИ НЕ ПИДЕР
Fitness.sports
Команда  сухая.
6 июля бешикташ против умраинеспор 0-0
13 июля бешикташ против Динамо Загреб 0 -0
То есть 0 голов первых двух играх перед игрой.
Причём ноль голов клубу который сегодня пропустили от Кривбасс два гола.
Коль упоминают прошлогодний КК и Динамо, то тогда Кривбасс сильнее шахтаря
ZloyDeda
Але чомусь майже всі футбольні ресурси не називають склад Шахтаря на другий тайм, де майже всі легіонери грали
serhiy
І знову коментатор перед матчем як дальтонік розказує ,що форма синьо -жовта (.  Хоч визнайте що вона жовто голуба .
Людмила Павловська
Тут заруба. Чому так.
OtsoCity
Спеціально для хвойд обісраних суркіса, Брондбю U19 (воротар 16 років), це дуже сильна команда з воротарем 16 років
Андрей⚒️
Винни тобиас молодец!👍
OtsoCity
Обісраний діду, чого ти замовк, Твардовський, Фаріна, Степаненко, Назаріна, Швед, які вийшли на другий тайм це що не українці!?
OtsoCity
Хвойда суркисів під нікнеймом піздабол puma, гнилий вареник сьогодні це ти, чи твої коханки обісрані!?
Фанькин кот
Славься, родной Шахтёр! Победа, пусть и в товарняке, вдвойне приятна! Ибо дынамка суркисова проиграла этому Бешыку безвольно и вчистую.
AK.228
Полупидар Шпрот, хорош минусить, даун ты троещенский😁
New Zealander
Дивився цілу гру. У Бешикташа зібралася дуже пристойна команда з відомих у футболі прізвищ Абубакар, Рафа Сілва, Онана, Свенсон, Рашица та інші але Шахтар виглядав дуже цікаво і створив чимало моментів. В основному у другому таймі заграли. Хороші моменти були у Зубкова, Шведа, Невертона, Кевіна. Сподобався Франіч який добре завантажував із центру на хід Егіналду і Невертону