Віталій ПЕРВАК: «У таку спеку грати складно, але хлопці виявили характер»
Наставник «Лівого Берега» прокоментував програш у спарингу проти ЛНЗ
![Віталій ПЕРВАК: «У таку спеку грати складно, але хлопці виявили характер»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/orig_694165.jpg)
Черговим спаринг-партнером «Лівого Берега» на передсезонних зборах став представник Премʼєр-ліги – черкаський ЛНЗ (1:2).
«Лелеки» активно ввійшли в гру на полі суперника, відкривши рахунок вже на 4-й хвилині – забитим м'ячем відзначився Микола Когут. Господарям вдалося відновити паритет завдяки пенальті, реалізованому Віталієм Бойком. У другому таймі і «Лівий Берег», і ЛНЗ мали шанси, щоб вийти вперед – каркас воріт рятував обидві команди. Проте на фінальних хвилинах черкащани використали стандарт і змогли вирвати перемогу – після подачі кутового відзначився Муравський.
Наставник «Лівого Берега» Віталій Первак: «Попри рахунок, залишилися більш позитивні емоції від матчу з учасником УПЛ. У таку спеку грати складно, але хлопці проявили характер. Вважаю, що більшу частину матчу грали достойно, але є над чим працювати. Галаса та Банаду запрошували для того, щоб вони додали конкуренції за місце у складі. Хлопці освіжили гру після перерви, додали мобільності. Сподіваюся, що у сезоні вони нам допоможуть.
Перенесення старту змагань? Ще один додатковий тиждень на підготовку принесе нам більше користі. Іван Когут має пошкодження, Дедух і Сухоручко ще не повернулися зі студентської збірної. Вони зараз в Угорщині грають в жахливих умовах. Зараз працюємо у тижневому циклі і збільшуємо інтенсивність навантажень. Наш сезон розпочнеться з кубкового матчу, тому готуємося до цього».
Капітан «Лівого Берега» Андрій Співаков переконаний, що дали гідний бій представникові УПЛ: «Вважаю, що у першій половині зустрічі зіграли не надто якісно, а після перерви додали. На жаль, наприкінці матчу пропустили прикрий гол після розіграшу кутового. Після перерви якісно виходили із захисту у напад. Намагалися виконувати тренерські настанови і грати у свій футбол. Можу похвалити всіх гравців нашої команди – можемо конкурувати з представниками УПЛ».
Робочий процес «Лівого берегу» продовжується – команда веде підготовку до заключного спарингу на зборах – із київським «Локомотивом».
![Черкаський ЛНЗ виграв товариський матч у команди Лівий Берег](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693916.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Жирона близька до трансферу ще одного українця. Угоду скоро буде закрито](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/middle_694025.jpg)
![Жирона близька до трансферу ще одного українця. Угоду скоро буде закрито](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694025.jpg)
Каталонців зацікавив Олександр Петрусенко
![«На 100%». Джошуа назвав найкращого бійця за всю історію боксу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693924.jpg)
![«На 100%». Джошуа назвав найкращого бійця за всю історію боксу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693924.jpg)
ЕйДжей відзначив Мухаммеда Алі
![Усик назвав двох легендарних боксерів минулого, з якими хотів би побитися](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694019.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Капітан юнацької збірної Грузії перейшов у Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694145.jpg)
![Перший раунд Ліги чемпіонів. Вакуленко та Братков програли з Пюніком](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694138.jpg)