Відомий український футбольний журналіст мобілізувався до лав ЗСУ
Сергій Болотніков планує працювати в прес-службі 63-ї бригади
![Відомий український футбольний журналіст мобілізувався до лав ЗСУ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/orig_694050.jpg)
Відомий український футбольний журналіст Сергій Болотніков мобілізувався до лав Збройних сил України:
«Піти добровільно видається мені оптимальним рішенням. Якщо ви отримуєте повістку, далі – лотерея. Ви не знаєте, чи врахують ваші болячки і де ви взагалі опинитесь, навіть маючи конкретні навики, а мені ніколи особливо не везло) Контракт же дозволяє вибрати професію і місце служби. Натомість є чіткі терміни служби, а знаходитись на фронті 3 чи 5 років якось не дуже хочеться.
Але є ще третій варіант – знайти вакансію, зробити відношення від бригади і через їхній ТЦК намагатись по мобілізації потрапити туди, де ви будете приносити найбільшу користь. 100-відсоткової гарантії немає, але шанси значно вищі.
Я почав шукати вакансії на LobbyX і Work.ua. Там їх тьма – будь-хто знайде щось своє. Моїм пріоритетом, звісно, була медійна сфера. Якщо ні, тоді – дрони. Я відправив 7 резюме – жодного дзвінка у відповідь. Хоча там одразу попереджають, що звяжуться протягом… 2-6 тижнів (дивно, чому не місяців, куди так поспішати, в нас хіба війна?)
До того часу розрулилась ситуація в 63-й бригаді, з якою ми грали благодійний матч. Якщо вийде все задумане, то буду допомагати в прес-службі Ростіку Ящишину. Ще тільки Олега не вистачає – і лисі аферисти возєднаються, ггг.
Львівяни, а ви помітили символізм з номером бригади? До речі, на моїй чорній патронівській футболці Карпат з самого початку було нанесено саме 63-й номер. Якби мені тоді хтось сказав, що це буде означати зараз, я б довго сміявся з цього божевільного)
Ось і вся історія. Вчора поїхав в ТЦК, оформив всі документи, на днях відправляюсь в учєбку».
Раніше відомий український коментатор Віталій V1lat Волочай розповів, як його ледь не мобілізували представники ТЦК, які могли виявитися шахраями.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Є новий лідер! Оновлено рейтинг фаворитів на Золотий м'яч після Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693901.jpg)
![Є новий лідер! Оновлено рейтинг фаворитів на Золотий м'яч після Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693901.jpg)
Головним фаворитом тепер є іспанець Родрі
![Спортивний оглядач! Дивіться відео голів у новому Telegram-каналі](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/183/middle_636678.jpg)
![Спортивний оглядач! Дивіться відео голів у новому Telegram-каналі](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/183/small_636678.jpg)
Отримуйте швидше за всіх огляди матчів на свій телефон у Телеграмі!
![Найкращий гравець Євро-2024 розповів, хто має отримати Золотий м'яч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693909.jpg)
![Франція U-19 – Туреччина U-19. Прогноз і анонс на матч Євро-2024 U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693989.jpg)
![ХАЦКЕВИЧ: «Найсильніша збірна України в історії? Що ця команда виграла?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694020.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/184/thumb_476855.jpg)
![Alex Moos](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/184/thumb_476855.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/184/thumb_476840.png)
![Вова Дзюба](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/184/thumb_476840.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/133/thumb_346657.png)
![serhiy](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/133/thumb_346657.png)