ВІДЕО. В Румунії тренер отримав дві картки за 20 секунд і не заспокоївся

Старт румунської Ліги 1 продовжує дарувати яскраві моменти

455
0
lpf.ro. Богдан Андоне

Головний тренер «Ботошані» Богдан Андоне отримав дві картки за 20 секунд наприкінці домашнього матчу проти «Оцелула» з Галаца у першому турі румунської Ліги 1 сезону 2024/25.

На 83-й хвилині зустрічі недалеко від штрафного майданчика гостей впав форвард «Ботошані» Стефан Бодістян. Рефері Крістіан Молдовяну не побачив порушення правил і зупинив гру за кілька секунд, коли в центрі поля захисник господарів Александру Циганашу врізався в спину Юрі Чісотті.

Андоне за надмірні емоції щодо рішення рефері отримав жовту картку, після якої накинувся на четвертого арбітра Соріна Ведану. Молдовяну одразу показав фахівцю червону картку. Але й вона не одразу заспокоїла тренера «Ботошані», який ще дві хвилини сперечався та вибігав на поле.

Зустріч завершилася перемогою «Оцелула» з рахунком 3:2. Український воротар команди з Галаца Максим Ковальов сидів на лаві запасних.