ВІДЕО. Не гірше за Ямала. Два голи-шедеври в румунській Лізі 1

Два гарні голи дальніми ударами у першому турі чемпіонату Румунії

636
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Панайотіс Тахцидіс

Відразу два ефектні голи дальніми ударами приніс перший тур сезону 2024/25 у румунській Лізі 1, який стартував на вихідних.

У домашньому матчі бухарестського «Стяуа» проти «Університаті» з Клуж-Напоки Александру Мусі відкрив рахунок одразу після перерви. Біля дуги штрафного майданчика гостей Мусі прийняв пас від Адріана Шута і другим торканням пробив поруч із правою від воротаря Едвінаса Гертмонаса стійкою. Але за кілька хвилин «Університатя» здобула право на пенальті, який реалізував Дан Ністор і матч завершився внічию 1:1.

А у матчі «ЧФР» із Клуж-Напоки проти столичного «Динамо» гол Панайотіса Тахцидіса у компенсований час приніс господарям перемогу з рахунком 3:2. Даніель Бірлігя, який після виходу на заміну також забив у цій зустрічі, в оточенні кількох захисників відкотив м'яч Тахцидісу, а грек від дуги штрафного майданчика низом відправив його у лівий від воротаря Аднана Голубовича кут воріт.