Володимир ПЯТЕНКО: «У матчі з Хорватією також будемо грати на перемогу»

Жіноча українська збірна розгромила команду Косова з рахунком 4:0

420
0
УАФ. Володимир Пятенко

У черговому турі відбору до Євро-2025 серед жінок збірна України в гостях перемогла команду Косово (4:0).

Головний тренер української збірної Володимир Пятенко ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями про протистояння в Приштіні:

«Українки не мали права втрачати очки в матчі з аутсайдером групи. До запропонованого гостями високого темпу господарки виявилися не готові, пропустивши двічі в дебюті. Як кажуть, перший тайм українки провели на одному диханні, довівши рахунок до розгромного – 4:0.

Після перерви темп гри дещо спав, потрібно було зберегти сили на заключне протистояння з хорватками. Також замінили тих гравців, в яких були жовті картки.

16 липня в Скоп'є будемо приймати збірну Хорватії. Будемо грати на перемогу, що дозволить фінішувати другими в своїй групі й продовжити боротьбу за підвищення в класі».

Жіночій збірній України потрібна перемога, щоб посісти друге місце в групі, що дасть вихід на менш сильних суперників у плей-оф.