Жіноча збірна України U-20 завершила Євробаскет в Дивізіоні В на 6-му місці

Українська збірна програла Ірландії з рахунком 66:74

486
0
Федерація баскетболу України

Жіноча збірна України U-20 завершила для себе Євробаскет в Дивізіоні В в болгарській Софії поразкою в матчі за підсумкове 5-те місце на турнірі.

Наша збірна програла Ірландії з рахунком 66:74.

Команди зустрічались на другому етапі і тоді Ірландія обіграла Україну 69:56, не пустивши українок до півфіналу.

Старт матчу склався не за планом українок – після того, як вони відкрили рахунок, Ірландія зробила ривок 14:0 і на середині першої чверті повела 18:4. Втім, наші дівчата вже неодноразово на цьому чемпіонаті Європи демонстрували свій сталевий характер і цей матч не став виключенням. Збірна України вирівняла гру і поступово почала скорочувати відставання.

Вже на першу перерву команди пішли за переваги Ірландії 5 очок, надалі вона трималась в межах 10 очок. Більшого досягти заважали свої помилки – лише українки скорочували відставання до 3-4 очок, як допускали втрату, а Ірландія за це карала триочковим чи швидкою атакою.

Найближче українки до суперниць підібрались в третій чверті – 49:51, але за останні три хвилини їм не вдалось відзначитись, тоді як Ірландія зробила ривок 10:0.

В останній чверті українки до останнього намагались наздогнати ірландок – за 2:15 до кінця Ірландія вигравала лише 5 очок, але за 30 секунд набрала поспіль 6 очок, вбивши інтригу в матчі.

В складі збірної України відзначимо Христину Кулєшу з 15 очками та 9 підбираннями, Євгенію Путру з 12 очками та 10 підбираннями і Серафиму Тиху, яка набрала 15 очок.

Чемпіонат Європи U-20. Жінки. Дивізіон В

Матч за 5-6 місця

Україна – Ірландія 66:74 (20:25, 12:15, 17:21, 17:13)

Україна: Лавринець 0, Тиха 15, Грималюк 6 + 5 підбирань, Кулєша 15 + 9 підбирань, Діке 6 + 6 підбирань – старт; Путра 15 + 10 підбирань, Панчук 6, Лапхан 5 + 5 передач, Корбут 1, Ткаченко 0, Синякова 0