Бронза для Суареса. Уругвай виграв матч за третє місце на Копа Америка

Після 2:2 в основний час у серії пенальті «небесно-блакитні» здолали Канаду

10631
6

Відбувся матч за третє місце на кубку Америки, в якому грали невдахи півфіналів Канада та Уругвай. Гра проходила в американському місті Шарлотт.

Основний час гри закінчився з рахунком 2:2. На швидкий гол Родріго Бентанкура ще до середини першого тайму відповів Ісмаель Коне, наприкінці матчу здалося, що Канада зуміє здобути медалі, оскільки Джонатан Девід забив на 80 хвилині, проте Луїс Суарес на 90+3 хвилині зумів врятувати гру і перевести її в серію пенальті, оскільки додатковий час на турнірі не передбачений регламентом.

А в серії одинадцятиметрових ударів сильнішими виявилися уругвайці, які реалізували чотири спроби. Натомість в Канади схибили Ісмаель Коне та Альфонсо Девіс, який не забив вирішальний пенальті. Таким чином, третє місце на турнірі посів Уругвай.

У вирішальному матчі за трофей гратимуть Аргентина та Колумбія.

Кубок Америки. Матч за третє місце. Шарлотт (США)

Канада – Уругвай – 2:2 (пен. 3:4)

Голи: Коне, 22, Девід, 80 – Бентанкур, 8, Суарес, 90+3

Серія пенальті: 1:0 - Девід, 1:1 - Вальверде, 2:1 - Бомбіто, 2:2 - Бентанкур, 2:2 - Коне, 2:3 - Де Арраскаета, 3:3 - Шуаньєр, 3:4 - Луїс Суарес, 3:4 - Девіс.