Шахтар – Різеспор – 5:0. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією товариського матчу

Товариський матч.

«Шахтар» – «Різеспор» - 5:0

Голи: Назарина, 11, Вінісіус, 17, Кевін, 54, Матвієнко, 81, Глущенко, 89 (пен.)

«Шахтар»: Твардовський – Педріньйо Азеведо, Фарина, Франьїч, Вінісіус – Степаненко – Невертон, Педріньйо да Сілва, Назарина, Швед – Егіналду.

«Шахтар» (2 тайм): Різник – Азарові, Матвієнко, Бондар, Конопля – Бондаренко – Кевін (Глущенко, 55), Судаков, Марлон, Зубков – Траоре.

Запасні: Різник, Баглай, Бондар, Азаров, Матвієнко, Конопля, Савченко, Лацабідзе, Судаков, Зубков, Марлон, Кевін, Траоре.

«Різеспор»: Четін – Гоєр, Моксі, Яшар, Коркмаз – Пала, Папаніколау, Варесанович – Зекірі, Діуф, Мінчєв.

Запасні: Герген, Канберк, Шахін, Хабіль, Азубюїке, Олавоїн, Пінчі, Тесімер, Їлмаз, Булут, Колчуоглу.

Стадіон: «Брдо» (Предослє, Словенія).

14 липня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

14 липня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Фол від Глущенка на правому фланзі атаки.

14 липня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Тримається м'яч у Шахтаря й навіть за такого рахунку.

14 липня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Глущенко з пенальті забив у лівий нижній кут.

14 липня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ПЕНАЛЬТІ! Глущенко зайшов до лівого флангу штрафного, де його просто переїхав суперник.

14 липня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Траоре не встиг на дальню за прострілом Коноплі з правого флангу.

14 липня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

МОМЕНТ! Вибивання від воріт від Різеспора завершилось подарунком для Бондаренка, який потім крутив у дальній із правого флангу, але не влучив.

14 липня о 19:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Зубков на правому фланзі штрафного відкинув м'яч на Коноплю, але той запустив м'яч абикуди.

14 липня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

ГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Матвієнко продовжив попередню атаку підбиранням у центральній зоні перед штрафним, після чого трохи зблизився й пробив у лівий нижній кут.

14 липня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Судаков не втримав на нозі передачу з правого флангу до центру штрафного.

14 липня о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Контроль м'яча від Шахтаря в центрі поля.

14 липня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Азарові під тиском на лівому фланзі випустив м'яч за лицьову.

14 липня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Чергова перерва на водопій.

14 липня о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Шахтар відверто возить суперників короткими передачами.

14 липня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Гра з м'ячем на власній половині від Шахтаря.

14 липня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Переведення до лівого флангу атаки на Судакова захисник грудьми перевів на воротаря.

14 липня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Глущенко закрутив дальній постріл із лівого флангу.

60’

Збили Глущенка під час дриблінгу на лівому фланзі атаки.

14 липня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

МОМЕНТ! Подача від Азарові з лівого флангу завершилась на дальній стійці ударом головою від Коноплі, але м'яч пролетів повз стійку.

14 липня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ! Бондар зачепився за відскок подачі з лівого флангу на дальній бік штрафного, скинув на Коноплю, той покотив у центр на Марлона, а партнер низом пробив повз ліву стійку.

14 липня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Глущенко гратиме замість Кевіна.

14 липня о 19:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Якесь пошкодження є в Кевіна.

14 липня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Різеспор намагається високо пресингувати.

14 липня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

ГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Конопля в центрі поля віддав у дотик на Траоре, той розвернув праворуч на Зубкова, який зайшов до штрафного, пробив у воротаря, а Кевін добив.

14 липня о 19:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

14 липня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Шахтар занадто ризиковано возить м'яч біля власних воріт.

14 липня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Закидання з глибини на Азеведо той обробити не зумів.

14 липня о 18:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Відскочив м'яч на правий фланг штрафного для Вінісіуса, але удар у дотик у нього взагалі не вийшов.

40’

14 липня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Знову якась вимушена перерва в грі.

14 липня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Подачами з кутових із обох боків поля вантажить м'яч до чужого штрафного Шахтар.

14 липня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Шахтар тримає м'яч на власній половині поля.

14 липня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Подачу з лівого флангу на дальній стійці Швед скинув головою в центр на да Сілву, той бив у падінні з розвороту, але воротар парирував.

14 липня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Активний початок від турецької команди.

14 липня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Граємо далі.

14 липня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

П'ємо воду.

14 липня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Різеспор почав відповідати власними атаками.

14 липня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ШТАНГА! Франьїч завершив пресинг на лівому фланзі обвідним ударом у дальній каркас воріт.

14 липня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

14 липня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Подачу Невертона з лівого флангу штрафного блокували на кутовий.

14 липня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Вінісіус тримав скидання головою від Невертона в зоні перед штрафним, після чого пішов усередину чужих володінь і пробив повз воротаря.

14 липня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ! Азеведо отримав передачу з правого флангу до зони перед штрафним, після чого з носка дав повз ближню стійку.

14 липня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Да Сілва змістився з правого флангу до зони перед штрафним із дальнім ударом повз праву стійку.

14 липня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Пресинг на правому фланзі штрафного завершився помилкою захисника, у якого м'яч перехопив Назарина, випадково постукався з Егіналду, після чого пробив у порожні.

14 липня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Активний початок гри у пресингу від Шахтаря.

14 липня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

МОМЕНТ! Егіналду продавив захисника на правому фланзі штрафного, після чого бив у дальній кут, але м'яч пройшов повз стійку.

14 липня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Егіналду п'ятою замикав на ближній простріл кутового з правого флангу, не влучив по м'ячу, але позаду нього бив у дотик Франьїч і влучив у воротаря.

14 липня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

МОМЕНТ! Швед зайшов на швидкості до правого флангу штрафного під передачу з глибини, але прострілив, замість удару, і нічого не вийшло.

14 липня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

14 липня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 14-го липня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» і турецький «Різеспор». Матч відбудеться в Предослі (Словенія), на полі стадіону «Брдо», початок о 18:00.

Команда Марино Пушича проведе вже четвертий матч на літніх зборах і вже має за плечима по одному з можливих результатів. Останній товариський матч проти сербської «Бачки-Тополи» був невдалим (0:1), проте до того ігри проти боснійського «Сараєво» (4:1) та хорватського «Хайдука» Спліт (1:1) виявилися успішнішими. На цьому з балканськими суперниками для «гірників» тимчасово покінчено і попереду зустрічі з двома турецькими колективами. Перший, із Різе, минулого сезону фінішував дев'ятим, а зараз тільки розпочинає підготовку.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Різеспор».