Євро-2024 U-20. Україна програла третій матч на турнірі

Збірна України поступилася команді Польщі

1091
1
Telegram (ФГУ)

Збірна України U-20 поступилася команді Польщі у третьому матчі попереднього етапу юніорського Євро-2024 з гандболу, що проходить у Словенії.

Поляки з перших хвилин захопили ініціативу, повели 4:0 на п'яту хвилину зустрічі, а на перерву пішли з перевагою у вісім м'ячів. У другому таймі перебіг гри не змінився. У підсумку збірна України програла з різницею 14 м'ячів. Найкращим гравцем у складі «жовто-синіх» знову став Андрій Касай, який закинув шість м'ячів із 14 кидків.

У паралельних матчах збірні Австрії та Північної Македонії зіграли внічию приблизно рівний матч із 15 сейвами воротаря македонців Івана Галевскі, який відбив майже половину кидків. Також збірна Франції переграла команду Швейцарії, яка виграла перший тайм. Для підсумкової перемоги швейцарцям не вистачило реалізації – Лука Зігріст та Валентин Вольфісберг 22 рази кинули по воротах французів, але точною була лише половина кидків.