Лунін розповів про свої життєві пріоритети
Голкіпер «Реала» – про мрії
![Лунін розповів про свої життєві пріоритети](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/67/orig_693422.jpg)
Голкіпер мадридського «Реала» і збірної України Андрій Лунін розповів, про що він мріє в житті і чого прагне.
«Я не женуся за визнанням. Це все те, що приходить із вами, якщо ви добре виконуєте свою роботу. Мої мрії в житті – про футбол, розвиток як особистості за допомогою цього виду спорту, завоювання трофеїв.
Для мене головне – добре виконувати свою роботу і щоб команда перемагала. Мене влаштовують тільки дві обкладинки MARCA і три назви. Як ви думаєте, десять обкладинок і назва зробили б мене щасливішим? Звичайно, ні, я хочу більше назв і менше обкладинок. Мені подобаються Віні, Джуд, будь ласка, на обкладинках... Я роблю свою справу», – повідав 25-річний Лунін.
Раніше Андрій Лунін розповів про свій стан після помилок на Євро.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Найкращий гравець Євро-2024 розповів, хто має отримати Золотий м'яч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693909.jpg)
![Найкращий гравець Євро-2024 розповів, хто має отримати Золотий м'яч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693909.jpg)
Родрі вважає, що Дані Карвахаль заслуговує на найвищу індивідуальну нагороду
![Не Ямал і Родрі. Анчелотті назвав найкращого гравця Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693903.jpg)
![Не Ямал і Родрі. Анчелотті назвав найкращого гравця Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693903.jpg)
Іменитий наставник вважає, що Дані Карвахаль провів видатний турнір
![На болотах все стабільно. Після фіналу Євро в рф побили ексгравця МЮ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694022.jpg)
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693988.jpg)
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693988.jpg)
![«Навіть Мудрик краще». Федорчук назвав головні розчарування Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694030.jpg)