Чорноморець забив три м'ячі у ворота Реала Фарми, але й пропустив стільки ж

Товариський матч на базі моряків завершився внічию

2237
1
ФК Чорноморець

Товариський матч між командами Чорноморець та Реал Фарма завершився внічию (3:3)

У першому таймі «моряки» повністю переграли «фармацевтів». Відкрив рахунок Пшеничнюк, який після подачі майже від лицьової лінії штрафного удару проштовхнув м'яч у ворота (1:0). Васильєв влучно «вистрілив» метрів із 19 у нижній кут (2:0). Присяжнюку вдався класний удар з лінії штрафного майданчика (3:0).

У другому таймі у Чорноморця на поле вийшли юні футболісти команди U-19, і Реал Фарма зумів зрівняти рахунок (3:3).

Товариський матч

11 липня 2024 року. Совіньйон (Одеса). Стадіон НТБ Чорноморець. 35 градусів, сонячно.

18:00. Чорноморець Одеса – Реал Фарма Одеса – 3:3 (3:0)

Голи: Пшеничнюк, 14, Васильєв, 27, Присяжнюк, 41 – Щербак, 53, Барсуков, 55 (пен), Гранчар, 80.

Незабитий пенальті: Ратушняк, 83 (сейв).

Чорноморець (1-й тайм): 1 Рудько, 4 гравець на перегляді, 22 Арсіч, 3 Єрмаков, 32 Марков, 27 Васильєв, 8 Шпорн, 10 Присяжнюк, 33 Пшеничнюк, 77 Штогрін (капітан), 70 гравець на перегляді

Чорноморець (2-й тайм): 71 Вічний, 17 Ярмола, 2 Пилипенко, 23 Ходак, 18 Давидов, 9 Фатьянов, 6 Вєнік, 7 Ратушняк (5 Т. Григорчук, 85), 39 Алієв, 79 Каптенко, 5 Т. Григорчук (13 Євдокименко, 70).

Тренер – Анатолій Діденко.

Попередження: Пилипенко, 90 – Барсуков, 59.

Арбітри – Віталій Чекіта, Максим Катющев (Одеса), Станіслав Марулін (Нова Каховка)