Команди забили один одному в товариському матчі по два голи

370
0
ФК Скала 1911 Стрий

Готуючись до нового сезону, 11 липня івано-франківська команда провела свій третій контрольний матч. Ддля друголігової Скали 1911 це був вже п'ятий за ліком літній спаринг. Поєдинок відбувся на стадіоні Медик у Моршині.

У першій половині зустрічі суперники створили кілька непоганих моментів біля обох воріт, однак до перерви відкрити рахунок нікому не судилося. Ряд проведених замін у складі франківців призвів до забитих м'ячів – з інтервалом у три хвилини Хома і Радульський розписалися у воротах стриян (2:0).

Однак Скалі 1911 так само вдалося забити двічі, й теж за три хвилини: після флангової передачі відзначився гравець на перегляді, а згодом Николишин реалізував пенальті за фол у штрафному прикарпатців (2:2). Наприкінці поєдинку забити переможний м'яч жодній з команд не вдалося.

Наступний спаринг івано-франківці зіграють 14 липня з об'єднаною командою Куликів-Білка.

Товариський матч. 11 липня. Моршин

Скала 1911 Стрий – Прикарпаття Івано-Франківськ – 2:2

Голи: гравець на перегляді, 60, Николишин, 63 (пен) – Хома, 52, Радульський, 55.

Прикарпаття (1 тайм): Бобинець, Демків, Француз, Швець, Рудюк, Тітаєвський, Бучакчийський, Михальчук, Стаднік, Кос, гравець на перегляді.

У другому таймі на заміни виходили: Барасюк, Геник, Радульський, Сьомка, Цюцюра, Барчук, Хома, Беспалько, два гравця на перегляді.