РОТАНЬ: «Ми розуміємо, заради кого їдемо на Олімпіаду»
Головний тренер олімпійської збірної України розповів про стан команди напередодні ОІ-2024
![РОТАНЬ: «Ми розуміємо, заради кого їдемо на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/66/orig_693367.jpg)
Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань розповів про стан команди напередодні ОІ-2024.
«У нас зараз тяжка дорога до Франції, вона завжди займає приблизно добу. Тому головне – добратися до нашої бази під Бордо, почати збір. У нас є трохи менше тижня на підготовку, щоб привести гравців у більш-менш єдиний функціональний стан.
Тому що ви знаєте, що у деяких гравців після Євро не було відпочинку, ми грали турнір у Франції, де також були ті гравці, які зараз нас будуть представляти на Олімпійських іграх – у них також не було дуже багато часу. Усі в різних станах почали підготовку вже в клубах. Тому вони не в найкращих фізичних кондиціях, ми це розуміємо.
За цей тиждень нам потрібно збалансувати їх і від гри до гри підготувати. 14 липня ми граємо контрольний матч з Єгиптом, 18 липня проводимо вже, скажемо так, генеральну репетицію перед Олімпіадою – зі збірною Парагваю. І вже 19 липня переїжджаємо туди, де будемо базуватися перед першою грою – в Ліон. Там ми готуємося до матчу 24 липня з Іраком.
Яка атмосфера була в НОК? Було дуже весело, по-перше. І що дуже сподобалося – що нас у НОК дуже підтримували, бажали нам на Олімпіаді якомога краще виступити, прагнути кожен матч до перемоги.
Це додає нам крила, ми будемо прагнути і ми розуміємо, заради кого туди їдемо – перш за все це наші військові, дякуємо їм за підтримку. Розуміємо також, що перед нами великий виклик, ми хочемо гідно представити нашу країну», – сказав Ротань
На Олімпіаді Україна виступатиме у групі B. Окрім неї, там також зіграють Аргентина, Іран та Марокко. Чоловічий футбольний турнір відбудеться з 24 липня по 9 серпня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Жирона близька до трансферу ще одного українця. Угоду скоро буде закрито](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/middle_694025.jpg)
![Жирона близька до трансферу ще одного українця. Угоду скоро буде закрито](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694025.jpg)
Каталонців зацікавив Олександр Петрусенко
![Українського футболіста визнано найгіршим гравцем Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693942.jpg)
![Українського футболіста визнано найгіршим гравцем Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693942.jpg)
Андрій Лунін отримав найнижчу оцінку від WhoScored
![Є новий лідер! Оновлено рейтинг фаворитів на Золотий м'яч після Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693901.jpg)
![Є новий лідер! Оновлено рейтинг фаворитів на Золотий м'яч після Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693901.jpg)
![Данія U-19 – Іспанія U-19. Прогноз і анонс на матч Євро-2024 U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693992.jpg)
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693988.jpg)
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693988.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/1/42/thumb_48478.jpg)
![micha(ZAKARPATTJA)](https://pic.sport.ua/images/users/0/1/42/thumb_48478.jpg)