Шахтар – Бачка-Топола – 0:1. Текстова трансляція матчу

Товариський матч.

«Шахтар» – «Бачка-Топола» - 0:1

Голи: Вулич, 4

«Шахтар»: Різник – Азарові, Матвієнко, Бондар, Конопля – Марлон, Бондаренко – Кевін, Судаков, Зубков – Траоре.

«Шахтар» (2 тайм): Твардовський – Педріньйо Азеведо, Лацабідзе, Фарина, Вінісіус – Степаненко, Назарина – Невертон, Глущенко, Педріньйо да Сілва – Егіналду.

Запасні: Кравець, Твардовський, Вінісіус, Педро Енріке, Фарина, Козік, Савченко, Лацабідзе, Степаненко, Егіналду, Глущенко, Назарина, Педріньйо, Невертон.

«Бачка-Топола»: Ілич – Петрович, Крстич, Влалукін, Цапан – Мілосавлевич, Джаковац, Радін, Вулич – Чіркович, Лазетич.

Стадіон: «Брдо» (Предослє, Словенія).

11 липня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

11 липня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

11 липня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Твардовський на ближній замикав подачу кутового з правого флангу, але захисник блокував на ще один корнер.

11 липня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

МОМЕНТ! Невертон із лівого флангу штрафного крутив у дальній, воротар парирував, після чого в нього влетів Егіналду.

11 липня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ! Глущенко з розіграшу кутового на правому фланзі подав на ближню, де Азеведо головою бив у дальній, але трохи не влучив.

11 липня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Простріл Вінісіуса з правого флангу захисники блокували на кутовий.

11 липня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

МОМЕНТ! Простріл Влалукіна з правого флангу штрафного на дальню блокував Лацабідзе, після чого відскок на ближній замикав інший суперник, але Твардовський собою закрив ворота.

11 липня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Азеведо на лівому фланзі атаки підкатом зрізав суперник.

11 липня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Фол від Егіналду на лівому фланзі оборони.

11 липня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Проти Вінісіуса сфолили на правому фланзі оборони, після чого ледь не почалась бійка.

11 липня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Четверта перерва на воду за сьогодні.

11 липня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

МОМЕНТ! Лазетич побіг на побачення з Твардовським через правий фланг, обіграв воротаря, але в порожні не дав пробити Лацабідзе.

11 липня о 20:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Подача кутового з лівого флангу від гостей завершилась пасом у центр штрафного, де удар блокували.

11 липня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Черговий кутовий на лівому фланзі для Шахтаря.

11 липня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Невертона випередили на м'ячі в центрі штрафного під час контратаки.

11 липня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Пара Педріньйо на лівому фланзі атаки не зуміли розібратись із м'ячем.

11 липня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Фол від Глущенка перед чужим штрафним.

11 липня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Знову пили воду команди.

11 липня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ! Назарина на дальній забув замкнути подачу Глущенка із стандарту з правого флангу.

11 липня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Вінісіуса збили під час просування правим флангом атаки.

11 липня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Невертон пропустив під ногою переведення на лівий фланг атаки.

11 липня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Не зміг Егіналду втекти до правого флангу контратаки.

11 липня о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Фол проти Азеведо під час закидання до лівого флангу атаки.

11 липня о 19:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Невдале переведення на лівий фланг атаки на Невертона.

11 липня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Степаненко дальнім ударом із правого флангу запустив м'яч над воротами.

11 липня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Назарина перед чужим штрафним ледь не прибив п'ятою в лоба суперника в невдалій спробі дістатись до м'яча.

11 липня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

МОМЕНТ! Егіналду та Невертон кинулись пресингувати на лівий фланг, забрали м'яч, після чого перший із пари пробив із гострого кута до рук воротаря.

11 липня о 19:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Традиційно багато замін від Пушича.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 липня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще дві хвилини.

44’

МОМЕНТ! Подача кутового з правого флангу від Судакова на дальній бік штрафного завершилась ударом зльоту від Коноплі, але воротар парирував.

11 липня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Простріл Коноплі з правого флангу захисники перевели на кутовий.

11 липня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Подачу Кевіна, як і простріл Судакова з протилежного боку поля, ніхто замкнути не зміг.

11 липня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Офсайд у Траоре під час передачі на хід правим флангом атаки.

11 липня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Подача кутового з лівого флангу від Судакова дісталась суперникам.

11 липня о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Марлон зупинив на чужій половині фолом ривок суперника до контратаки.

11 липня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Судаков пропустив передачу Зубкова з правого флангу до зони перед штрафним на Кевіна, після чого пішов під пас усередину штрафного, але заробив лише кутовий.

11 липня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Кевін не зупинив переведення на лівий фланг атаки з глибини.

34’

Бондаренко отримав удар ззаду по ногах у центрі поля.

11 липня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Черговий водопій від команд.

11 липня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Фол Бондаренка перед чужим штрафним, після втрати м'яча.

11 липня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ! Судаков у центральному колі штовхнув м'яч уперед на Траоре, а той проігнорував Зубкова та здалеку пробив повз праву стійку.

11 липня о 19:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Бондаренко в пів колі перед штрафним отримав передачу Судакова із стандарту з лівого флангу, але закрутив удар над воротами.

11 липня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Підкат від Влалукіна на правому фланзі оборони в ноги Кевіну.

11 липня о 18:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

МОМЕНТ! Чіркович кинув поміж ніг Бондаренку на лівому фланзі атаки, після чого низом пустив дальній удар до рук Різнику.

11 липня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! Азарові хитнув захисника на лівому фланзі штрафного, після чого з гострого кута бив у ближній, але влучив у сітку із зовнішнього боку.

11 липня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Конопля заробив на собі фол під час ривку правим флангом атаки.

11 липня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Знову сербські суперники тримають м'яч на половині Шахтаря.

11 липня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Закидання до лівого флангу атаки пішло в офсайд для Кевіна.

11 липня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Радін із зони перед штрафним виконав дальній удар над воротами на завершення передачі з правого флангу.

11 липня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Водопій влаштували команди.

11 липня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Швидко розіграли з перехоплення на лівому фланзі суперники, але без удару на завершення.

11 липня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Судаков запустив передачу на правий фланг для Зубкова, але спрямував м'яч у аут.

11 липня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Азарові з власної половини закидав на Траоре, але той не встиг до м'яча.

11 липня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Конопля в дотик подавав із закидання до правого флангу, але спрямував м'яч на голову супернику.

6’

Знову тримає м'яч на чужій половині Шахтар.

11 липня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Гол. Різник зіграв на Бондаренка в зоні перед штрафним, але перед тим вискочив Вулич, забрав м'яч та переграв воротаря.

11 липня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Закидання до правого флангу штрафного від Зубкова на Коноплю пішла в офсайд.

11 липня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Конопля з правого флангу штрафного відіграв назад на Бондаренка, той бив під поперечину, але Ілич парирував на кутовий.

11 липня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Фол від Радіна проти Матвієнка на лівому фланзі оборони.

11 липня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Шахтар починає з позиційної атаки.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

11 липня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 11-го липня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» і сербська «Бачка-Топола». Матч відбудеться в Крані (Словенія), на полі стадіону «Станко Млакар», початок о 18:30.

Команда Марино Пушича продовжує підготовку до нового сезону, і оскільки гравців у розпорядженні тренерського штабу зараз дуже багато, то кожному треба дати хоч трохи ігрового часу. Але «гірники» нікуди не поспішають – сезон для них розпочнеться майже за місяць, тож до цієї миті вони провели лише дві контрольні зустрічі проти «Сараєво» (4:1) та «Хайдука» (1:1). Наступний суперник фінішував третім у сербській Суперлізі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Бачка-Топола».