10 липня о 23:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Зіркзеє замість Думфріса, Броббі замість Сімонса, Конса замість Сака, Галлахер замість Майну.

10 липня о 23:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Сімонс сперечався.

10 липня о 23:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

ГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Після пасу Палмера справа в штрафній Воткінс розвернувся і пробив низом у дальній лівий нижній кут!

10 липня о 23:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Палмер другим темпом не зумів влучити у ліву дев'ятку.

10 липня о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

Ван Дейк емоційно вимагав кутовий.

10 липня о 23:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Сака збив гакпо на відстані 20 метів від своїх воріт і отримав попередження.

10 липня о 23:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Небезпечно!

Після швидкої атаки Гехі не дав пробити Вегхорсту.

10 липня о 23:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Заміни в Англії.

Воткінс замість Кейна, Палмер замість Фодена.

10 липня о 23:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Сака забив після прострілу справа Вокера, ВАР перевіряє на офсайд Вокера. Офсайд.

10 липня о 23:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Небезпечно!

Сімонс бив з меж штрафного, але удар не вийшов і Пікфорд забрав.

10 липня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Вокер в підкаті не випустив Гакпо на ворота.

10 липня о 23:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Беллінгем в центрі поля полетів у небезпечний підкат.

10 липня о 23:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Пікфорд переводить на кутовий подачу Гакпо.

10 липня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

МОМЕЕННННННТТТТТТТТТТТТТ!!!!!!!!!!!!!!!!

Після подачі зі штафного Вокер зрізав впритул у свої ворота і Пікфорд показав чудеса реакції!

10 липня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Штрафний для Нідерландів на правому фланзі.

10 липня о 23:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Нудний другий тайм, тепер англійці з м'ячем.

10 липня о 23:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Вже на 56 хвилині явно тягне серією пенальті.

10 липня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Непогану атаку Нідерландів запоров Думфріс пасом в аут.

10 липня о 23:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Фоден в офсайді.

10 липня о 23:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Поки оранжеві з м'ячем.

10 липня о 23:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Вегхорст замість Малена, Шоу поміняв Тріпп'єра.

10 липня о 23:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

10 липня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

10 липня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Подача Тріпп'єра зліва виходить не надто сильною і кіпер забирає. Три хвилини додано.

10 липня о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Заспокоїлася аж тепер гра, чи надовго?

10 липня о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Небезпечно!

Фоден з тієї ж точки пробив у дальній нижній кут, Вербрюгген спіймав.

10 липня о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Беллінгем з'явився в кадрі, чи не втретє за матч.

10 липня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Заміна в Нідерландів.

Депай непомітно травмувався, Веєрман поміняв його.

10 липня о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Штанга!

Фоден з точки Ямала влучив у ліву стійку, зовсім не вистачило!

10 липня о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Перекладина!

Думфрфс струсонув каркас воріт в районі правої дев'ятки після подачі Сімонса!

10 липня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Взаємну жорстку гру в центрі поля арбітр дозволяє і не реагує.

10 липня о 22:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

МОМЕЕЕЕЕЕННННННТТТ!!!!!!!!!

Майну слаломно пройшов вперед, вивів Фодена на воротаря, той обійшов воротаря і справа бив до порожніх, але захисник зупинив на лінії воріт м'яч!

10 липня о 22:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Ну, все, Англія зрівняла і знову, мабуть, гратиме в очікуванні серії пенальті.

10 липня о 22:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

ГГГГГООЛЛ!!!!!!!!!

кейн ідеально пробив у нижній лівий кут, воротар не дістав.

10 липня о 22:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Пенальті!

Ну, таке. Думфрісу жовта.

15’

ВАР.

Певно, буде пенальті, арбітр пішов дивитися контакт Думфріса і Кейна в цьому епізоді.

10 липня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

МОМЕНТ!

Сака зміщувався справа на ліву, не зумів пробити, але Кейн бив другим темпом і вийшло вище. А позиція була непогана в центрі штрафного.

10 липня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Небезпечно!

Кейн вистрілив метрів з 25, Вербрюгген в падінні відбив у сторону.

10 липня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Аке виніс навіс Фодена зі штрафного.

10 липня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Беллінгема збили біля штрафного Нідерландів.

7’

ГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

СімонС відібрав м'яч в центрі поля, наблизився до воріт і метрів з 20 влучив у дальню ліву дев'ятку гарматним ударом!

10 липня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Сака ефектно відібрав м'яч в Гакпо, але побіг паралельно воротам далеченько від них.

10 липня о 22:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Тріпп'єр в офсайді.

10 липня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Мален отримав м'яч в штрафному Англії після пасу Сімонса, але не обробив.

10 липня о 22:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Англійці контролюють м'яч на своїй половині.

10 липня о 22:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

10 липня о 21:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В середу, 10 липня, відбудеться другий півфінальний поєдинок Євро-2024, в якому за право участі в головному матчі турніру змагатимуться Нідерланди та Англія. Гра пройде в Дортмунді (Німеччина) на стадіоні «Сигнал Ідуна Парк», початок – о 22:00 за Києвом.

• Всі найбільш яскраві моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірна Нідерландів тихо, але впевнено пройшла шлях до півфіналу Євро-2024. Розпочавши груповий етап перемогою над Польщею (2:1), команда закінчила його поразкою від Австрії (2:3) та нічиєю з Францією (0:0), зайнявши третє місце, що дозволило їм пройти далі. У плей-оф Нідерланди перемогли Румунію (3:0) та Туреччину (2:1), що дозволило їм вперше з 2004 року вийти до півфіналу чемпіонату Європи.

Збірна Англії також пробилася до півфіналу, але зі значними труднощами. У груповому етапі вони зіграли невпевнено, вигравши мінімально у Сербії (1:0), зігравши внічию з Данією (1:1) і Словенією (0:0). У плей-оф Англія обіграла Словаччину (2:1) в додатковий час та перемогла Швейцарію в серії пенальті.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Нідерланди – Англія.