Світоліна розповіла, як відреагувала на атаку рф по дитячій лікарні
Еліна дуже хотіла порадувати українців своєю перемогою в такий важкий день
![Світоліна розповіла, як відреагувала на атаку рф по дитячій лікарні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/64/orig_692939.jpg)
Українська тенісистка Еліна Світоліна після матчу 1/8 фіналу на Вімблдоні розповіла на пресконференції, як відреагувала на чергову терористичну ракетну атаку рф, унаслідок якої постраждали дитяча лікарня «Охматдит» у Києві та інші об'єкти в різних містах України.
«Кожен українець використовує свій власний спосіб привернути увагу громадськості, зібрати гроші, допомогти всіма можливими способами. Мій шлях лежить через теніс.
Я намагаюся зосередитися на своїй роботі і на тому, що я можу контролювати. Просто роблю те, що можу. Принаймні, моя сьогоднішня перемога – це маленький вогник, який приніс щасливий момент для українських людей. Я отримала так багато повідомлень. Люди вдячні за мій виступ.
Зазвичай ти весь день думаєш про свій матч і про те, як ти будеш грати. Із самого ранку я почувалася як у тумані: думки і почуття всередині... всі ці образи в моїй голові про дітей, всі ці жахливі речі. Я просто хотіла бути у своїй кімнаті. Для нас, українців, це дуже чутливі емоції, які ми відчуваємо щодня.
Сьогодні було ще складніше, тому що ракета влучила в дитячу лікарню. Ви одразу ж бачите кадри і все, що там сталося. Так багато дітей загинуло.
Ми відчуваємо почуття провини, коли відчуваємо себе щасливими або радісними – не тільки тому, що я тут у чвертьфіналі, а й у всьому іншому. Ти їдеш у відпустку і почуваєшся винним, тому що ти не в Україні. Багато людей не можуть покинути країну. Багато хто воює, захищає наші лінії фронту. Ми живемо з цим почуттям уже понад два роки.
Спілкуючись з іншими українськими спортсменами, я відчуваю, що ми майже так само впливові, як деякі люди, які представляють наш уряд. Щотижня ми виступаємо на великих майданчиках, представляючи не тільки себе, а й український народ.
Це великий тиск і великий тягар на плечах. Але для мене велика честь бути одним з облич України. Щодня я роблю все можливе, щоб подарувати це своєму народу», – сказала Еліна.
У наступному раунді Еліна зіграє з представницею Казахстану Єленою Рибакіною, яка народилася в москві і до 2018 року представляла рф.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Відома сума призових, які заробила Іспанія на Євро-2024. Скільки в України?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693906.jpg)
![Відома сума призових, які заробила Іспанія на Євро-2024. Скільки в України?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693906.jpg)
Червона фурія заробила 28,25 мільйона євро
![Рейтинг WTA. Ястремська піднялася на два рядки, Світоліна опустилася на 9](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693855.jpg)
![Рейтинг WTA. Ястремська піднялася на два рядки, Світоліна опустилася на 9](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693855.jpg)
Барбора Крейчикова повернулася до топ-10, Паоліні дебютувала в топ-5
![Жирона близька до трансферу ще одного українця. Угоду скоро буде закрито](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694025.jpg)
![Джерело: Дніпро-1 виключено клубами з УПЛ. Відомо, що далі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694046.jpg)
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693988.jpg)
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693988.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/48/thumb_369604.png)
![AndiM](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/48/thumb_369604.png)