Іан Райт – про гру португальського нападника

3379
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

Колишній нападник лондонського «Арсенала» та збірної Англії Іан Райт дав оцінку діям португальського форварда Кріштіану Роналду на чемпіонаті Європи 2024 року, що наближається до завершення в Німеччині.

На Євро-2024 збірна Португалії, як відомо, дійшла до чвертьфіналу, де програла по пенальті команді Франції (0:0, пен. 3-5). Роналду в п'яти зіграних матчах на турнірі забитими голами не відзначився.

«Португалія має бути дуже розчарована цим вильотом хоча б через те, наскільки хороший їхній склад – від захисту до нападу.

З огляду на те, як Кріштіану Роналду зіграв на Євро-2024, яким би великим він не був, Діогу Жота, безперечно, має бути розчарований тим, що не зміг вийти на поле в матчі проти Франції у чвертьфіналі.

Судячи з того, що я бачив, Роналду вже не тягне цей рівень. Яким би він не був гарним, у якій би формі він не був, яким би цілеспрямованим він не був, видно, що зараз він просто не може відправити м'яч у ворота, зробити рух, щоб пробити головою, не може обіграти захисника суперника», – заявив Райт.

Раніше, нагадаємо, Іан Райт відзначив зміни у наставника збірної Англії Гарета Саутгейта.