Срна пояснив, чому у Шахтаря зірвався трансфер хорвата за 12 млн євро
Мартіна Батуріну відлякала війна в Україні...
![Срна пояснив, чому у Шахтаря зірвався трансфер хорвата за 12 млн євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/64/orig_692899.jpg)
Спортивний директор «Шахтаря» Даріо Срна розповів, чому «гірники» не змогли оформити трансфер 21-річного талановитого центрхава загребського «Динамо» та збірної Хорватії Мартіна Батуріни, якого на батьківщині нерідко називають «новим Лукою Модричем».
«Нас цікавив Мартін Батуріна, я розмовляв із ним та його батьками у грудні, але війна, якої вони, на жаль, бояться, все вирішила. Є ще певні варіанти щодо хорватських гравців, які можуть перейти до «Шахтаря».
«Фінансово ми були готові направити пропозицію до «Динамо» Загреб [щодо Батуріни], але першим кроком була розмова із ним, його батьками, і якби не війна, гадаю, трансфер був би вже давно завершений. Однак проклята війна, яка триває й досі, є великою перешкодою для приходу гравців до «Шахтаря», особливо з Європи», – сказав Срна.
У січні ЗМІ справді повідомляли про бажання «Шахтаря» підписати Мартіна Батуріну, за якого донецький клуб, за даними Sport.ua, був готовий заплатити 12 мільйонів євро.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/middle_693988.jpg)
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693988.jpg)
Як повідомляє Ігор Циганик, інші футболісти одразу вирушили у відпустки
![Спортивний оглядач! Дивіться відео голів у новому Telegram-каналі](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/183/middle_636678.jpg)
![Спортивний оглядач! Дивіться відео голів у новому Telegram-каналі](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/183/small_636678.jpg)
Отримуйте швидше за всіх огляди матчів на свій телефон у Телеграмі!
![Жирона близька до трансферу ще одного українця. Угоду скоро буде закрито](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694025.jpg)
![Відомий український футбольний журналіст мобілізувався до лав ЗСУ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694050.jpg)
![Доповнення серед «200-х». ЗСУ оновили дані втрат армії рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694004.jpg)
Підари ахмєтовські, це ж ви сюди з'їзжалися до Київа в автобусах і касками грюкали за гречку і сто грам, після вас тут срач був постійно з пустих бутилок міцного пива та водяри, а тепер с'єбалися нах зі свого мухосранська до Києва Львова у західну і сидите ждуни і так само срач розводите як у себе дома. Свині! Вас одразу видно рускогаварящіх підаров серед натовпу, ви як таргани.
Батурина - один из главных талантов хорватского футбола на данный момент
Даже не смотря на невыразительный прошлый сезон, так уже в очереди клубы из чемпионатов большой пятерки, какой шахтёр? С таким успехом он мог бы рассказывать что с батей Модрича разговаривал
Я Динамо, или ты шахтера
Спор на 1000 баксов
С каждого матча нужен билет и фото команд перед стартовым свистком на стадионе
Шлюшьи слезы и причитания