Світоліна у чвертьфіналі, доля Дніпра-1, наступник Реброва

Головні новини за 8 липня на Sport.ua

9101
0

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин і матеріалів на Sport.ua за понеділок, 8 липня.

1А. Світоліна розгромила китаянку на шляху до 1/4 фіналу Вімблдону. У наступному раунді Еліна побореться з головною фавориткою турніру

1В. Кіченок і Бабош пробилися до парного чвертьфіналу Вімблдону. Надія та Тімеа зупинили 15-й сіяний дует

1С. Вімблдон. Ястремська стартувала з поразки в міксті. Українка разом із Максом Перселлом залишають турнір

2А. Визначено всіх учасників 1/4 фіналу на Вімблдоні у чоловіків. Тейлор Фрітц видав потужний камбек у матчі проти Олександра Звєрєва

2в. Світоліна йде далі. Відомі всі учасниці 1/4 фіналу Вімблдону. У понеділок відбулися матчі четвертого раунду у верхній частині турнірної сітки

3А. Джерело: День «Х» настав. Стала відома подальша доля Дніпра-1. Дніпровський клуб припинить своє існування

3В. Став відомий ще один дедлайн в існуванні Дніпра-1. Клуб розраховує все ж таки знайти інвестора

4. Відомо, хто може замінити Реброва у збірній України після Євро-2024. Журналіст Ігор Бурбас повідомив, що розглядається кандидатура Андреа Мальдери

5А. Джерело: Шахтар домовився про перехід хавбека Вольфсбурга. Бартол Франьїч підпише орендний контракт на один сезон

5В. ОФІЦІЙНО. Карпати підписали захисника Дніпра-1. Денис Мірошниченко повернувся до Львова

6. Жіноча збірна України U-20 виграла третій матч на чемпіонаті Європи. Українки завершили на першому місці перший етап Євробаскету U-20

7. Українські п'ятиборці здобули 3 медалі на чемпіонаті Європи U-17. Континентальна першість із сучасного п'ятиборства пройшла в Анкарі

8. Ракетний удар рф. У Києві влучили у дитячу лікарню, руйнування по країні. Новий масований удар російських терористів

9. Екс-чемпіон України з велотреку загинув на війні з росією. Андрію Куценку було 34 роки

10. Історичні перемоги Кевендіша та Гірмая. Підсумки першого тижня Тур де Франс. Sport.ua підбиває підсумки першого тижня «Великої петлі» 2024 року