Пентакампеони їдуть додому. Уругвай у серії пенальті переміг Бразилію

«Селесао» у післяматчевій серії поступилися з рахунком 2:4

25202
22

Відбувся матч Кубка Америки, в якому зустрічалися національні збірні Уругваю та Бразилії. На кону стояла путівка у півфінал змагань.

Основний час матчу закінчився з рахунком 0:0, причому збірна Бразилії грала з 74 хвилини в більшості через вилучення Нандеса. Проте чисельну перевагу реалізувати не вдалося, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися уругвайці, в яких не забив тільки Хосе Хіменес. Невдахами ж в «селесао» стали Едер Мілітао та Дуглас Луїс.

В півфіналі Уругвай зіграє з Колумбією, яка перед тим розгромила Панаму з рахунком 5:0.

Кубок Америки. 1/4 фіналу

Уругвай – Бразилія – 0:0 (пен. 4:2)

Вилучення: Нандес, 74

Серія пенальті: 1:0 – Вальверде, 1:0 – Мілітао, 2:0 – Бентанкур, 2:1 – Перрейра, 3:1 – де Арраскаета, 3:1 – Дуглас Луїс, 3:1 – Хосе Хіменес, 3:2 – Мартінеллі, 4:2 – Угарте