МЕРІНО: «Я забіг за спину Рюдігеру, і навіс Ольмо виявився ідеальним»

Завдяки голу Мікеля Меріно в овертаймі Іспанія пройшла Німеччину

772
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Меріно

Увечері 5 липня пройшов матч 1/4 фіналу Євро-2024, в якому Іспанія здолала Німеччину (2:1 д.ч.) завдяки голу Мікеля Меріно в овертаймі на 119-й хвилині.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Півзахисник збірної Іспанії Мікель Меріно прокоментував епізод із вирішальним голом:

«Все сталося за якісь частки секунди. Коли побачив, що м'яч у Дані Ольмо, то розумів, що йому вистачить майстерності, щоб зробити ідеальну подачу. Я забіг за спину Рюдігеру, і навіс справді виявився ідеальним. Мені залишалося лише добігти до потрібної позиції, стрибнути та підлаштуватися під м'яч для удару головою. Решта – вже історія.

Чесно кажучи, перші кілька секунд після голу я навіть не розумів, що відбувається. Я нічого не чув, цілковита тиша. І коли я побачив, що всі біжать до мене, то зрозумів – то був гол.

Все найголовніше – у головах. Ми близькі до того, щоб досягти чогось великого та важливого. Але при цьому треба залишатись професіоналами своєї справи. Відпочивати, спати, добре харчуватися. Впевнений, ми будемо на 100 відсотків готові до наступного матчу».

ГОЛ! 2:1. Мікель Меріно, 119 хв.