Ворскла у спарингу переграла Буковину, забивши двічі у третьому таймі

За домовленістю команд гра проведена у форматі 3 таймів по 35 хвилин

655
0
ФК Ворскла

5 липня чернівецька «Буковина» провела другий контрольний поєдинок під час навчально-тренувального збору на Закарпатті, де команда готується до старту нового сезону в Першій лізі.

Суперником «жовто-чорних» став клуб, який представляє Українську Прем’єр-лігу – полтавська «Ворскла». Спаринг відбувся на стадіоні у селі Поляна, а формат гри передбачав три тайми по 35 хвилин.

Перемогу полтавській команді забезпечили влучні удари Ібрагіма Кане, Сергія Мякушка і Владислава Островського, також трапився один автогол. Два вирішальні голи були забиті у третьому таймі.

«Буковина» поступилася представнику УПЛ з рахунком 1:3. Наступний спаринг жовто-чорні проведуть 8 липня, суперник – харківський «Металіст 1925». Ворскляни наступний товариський матч зіграють 10 липня з ФК «Ужгород».

Товариський матч

5 липня. Село Поляна (Закарпаття)

17:00. Буковина Чернівці – Ворскла Полтава – 1:3

Голи: автогол, 38 (1:0) – Кане, 48 (1:1), Мякушко, 83 (1:2), Островський, 87 (1:3).

Буковина (1 тайм): Каневцев, Шинкаренко, Дудник, Азізов, Рудавський, Кольцов, Хамелюк, Кілєвий, Гончарук, Бойчук, Андрейчук.

Буковина (2 тайм): Погорілий, Шинкаренко (Бусько, 53), гравець на перегляді, Дудник (Новотрясов, 53), Рудавський (Морговський, 53), Кольцов (Лопирьонок, 53), Хамелюк (Глущук, 53), Кілєвий (Тищенко, 53), Гончарук (Будняк, 53), Бойчук (Голуб, 53), Андрейчук (Гірний, 53).

Буковина (3 тайм): Пономаренко, Бусько, гравець на перегляді (Пець, 85), Новотрясов, Морговський, Лопирьонок, Глущук, Тищенко, Будняк (Фарасєєнко, 92), Голуб, Гора.

Ворскла (стартовий склад): Ісенко, Пердута, Павлюк, Бацула, Корнієнко, Хрипчук, Скляр, Шкріель, Кане, Нестеренко, Ковталюк.

На заміну виходили: Домолега, Єрмолов, Крупський, Ізотов, Черниш, Кулаковський, Челядін, Прус, Мякушко, Островський і два гравці, що проходять оглядини.