13 років не було. Мессі відзначився антидосягненням у матчі з Еквадором

Аргентинець не був схожий на себе у грі Кубка Америки

2688
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

У ніч на 5 липня у США відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Америки між збірними Аргентини та Еквадору.

Зустріч в основний час завершилася внічию 1:1. У серії післяматчевих 11-метрових аргентинська команда з промахом Ліонеля Мессі домоглася перемоги з рахунком 4-2 і вийшла до півфіналу турніру.

37-річний Мессі відіграв увесь поєдинок у складі своєї збірної, здійснивши за 90 хвилин 32 торкання м'яча.

Даний показник є найгіршим результатом Ліонеля в матчах за збірну в офіційних змаганнях (чемпіонат світу та його кваліфікації, а також Кубок Америки), в яких він відіграв 90 хвилин, після матчу Кубка Америки в 2011 році.