Результативна нічия. Рух не зміг обіграти угорський Кечкемет

Львів'яни провели свій перший спаринг на передсезонних зборах у Словенії

721
0
ФК Рух. Фото з матчу

3 липня львівський «Рух» провів свій перший спарингу на передсезонних зборах у Словенії. Суперником став угорський «Кечкемет».

Однією з особливостей цього товариського матчу було те, що тайм тривав не стандартні 45 хвилин, а 60.

Активніше поєдинок розпочали угорці і Дмитро Ледвій кілька разів виручив «рухівців». Втім у середині тайму ініціативу перехопили «жовто-чорні» й почали більше контролювати м’яч. А на 39-ій хвилині Денис Підгурський чудовою дальньою передачею знайшов у карному майданчику Василя Руніча, який віддав під удар Краснопіру – Ігор влучно пробив, відкривши рахунок у матчі. Втім вже за п’ять хвилин у схожому стилі забили гравці «Кечкемета», а голом відзначився Палінкаш. Та на 56-й хвилині угорці вийшли вперед: Катона вдало зіграв після подачі з кутового.

В другому таймі обидві команди проводили активну ротацію складу, тоді як «Рух» остаточно взяв м’яч під свій контроль. На 110-ій хвилині одне з таких володінь завершилось ефектною дальньою передачею у виконанні Андрія Кітели на Сергія Панченка, який красиво першим дотиком обробив м’яч, а другим – перекинув голкіпера та зрівняв рахунок у грі.

У підсумку, нічия з рахунком 2:2. Наступний поєдинок на закордонних зборах «Рух» зіграє проти чемпіона Австрії – «Штурма». Ця гра відбудеться у суботу, 6 липня.