| Оновлено 30 червня 2024, 20:22
3168
1

ФОТО. Фоден забив Словаччині і присвятив гол 3-й дитині, але м'яч скасували

Філ відзначився за Англію на 50-й хвилині, рефері зафіксував офсайд під час атаки

3168
1

У німецькому Гельзенкірхені 30 червня проходить матч 1/8 фіналу Євро-2024 між збірними Англії та Словаччини.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Зустріч відбувається на стадіоні «Фельтінс-Арена». Час початку зустрічі – 19:00 за Києвом.

❗️ ВІДЕО. Фоден забив Словаччині і присвятив гол 3-й дитині, але м'яч скасували

На 50-й хвилині зірковий гравець Манчестер Сіті Філ Фоден зрівняв рахунок. Однак гол не зарахували через офсайд під час атаки.

Фоден встиг відсвяткувати, присвятивши м'яч своїй третій дитині, яка народилася зовсім нещодавно. Фоден навіть літав до Великої Британії у зв'язку з пологами дівчини.