Українська команда посіла у групі останнє місце і вилетіла з ЧЄ

6139
20
ФК Шахтар. Сергій Палкін

26 червня у німецькому Штутгарті пройшов матч 3-го туру групи E Євро-2024 між збірними України та Бельгії. Матч завершився у суху нічию 0:0. У паралельному матчі Румунія та Словаччина зіграли 1:1. Україна посіла четверте місце у групі та вилетіла з Євро-2024.

Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував виступ збірної України на Євро-2024.

«Ми всі дуже розчаровані ситуацією, яка склалася у групі, де грала збірна України, адже команди з інших груп кваліфікувалися з меншою кількістю очок, ніж ми.

Варто зазначити, що у нас була й дуже конкурентна група. Ми пишаємося тим, що команда показала в останніх двох матчах на Євро, особливо під час перемоги над збірною Словаччини», – зазначив Палкін.

(53)

Коментарі 20
sania
Питання для особливо обдарованого фана ФК Пацюк. В Шапаренка за матчі Євро гол + пас, дві результативні дії. Увага!! Скільки результативних дій у гравців Шахтаря разом за три матчі?? Передгольовий пас Матвієнка на свої ворота не рахуєм.
mastter77
одно дело когда рыжий покупает чемпионство кротам в упл, а здесь реальный уровень футболистов и его бабло не в силах.
ozzy
хто такой палкин-дрючков бля? кого ви слухаете?
B. K.
Дякую.  Щиро дякую. Ще раз дякую. Візьми себе та свого боса та угребуйте з України. Може тоді щось покращиться, покидьки. Ні поваги, нічого вам. І захватіть з собою Дуркисів. Ото так.
sania
Маю надію Палкін побачив реальний рівень своїх гравців, особливо в першому матчі.
Саша Зардунов
Словаки можно сказать подарили победу. Ведь в первом тайме полностью переигрывали Украину.
mpa_dn
Забили бы наши хоть один гол Бельгии, а моментов было дохрена, думаю бельгийцы  не отыгрались бы, и сейчас были бы совсем другие разговоры.
Виктор Войцеховский
К сожалению все было потеряно в первой игре, где костяк составили ржавые инвалиды. Потом наверстать упущенное не получилось.
OtsoCity
Спасибі за все треба сказа  Реброву та лайну Луніну, та ще Шапаренко який п'ять таймів ховався у роздягальні, та тільки на один тайм вийшов з роздягальні з словаками