У переможців голи забили Прінс Аду, Жан По і Олег Кожушко

1381
0
ФК Кривбасс Кривий Ріг

«Кривбас» у першому спарингу літніх зборів зустрічався у Кривому Розі з «Інгульцем», який нещодавно повернувся до УПЛ, вигравши Першу лігу. Поєдинок пройшов у закритому форматі без глядачів.

Перший тайм залишився за командою господарів, яка починає набирати форму. «Кривбас» володів ігровою та територіальною перевагою, проводивши швидкі атаки по всій ширині поля. Вакулко двічі протягом кількох хвилин на початку гри влучав у поперечину: спочатку після подачі з флангу, а згодом після потужного пострілу з лінії штрафного.

Але несподівано забили гості. Пройшла швидка контратака три в два. Один на один з Маханьковим вивели Сітало, який пробив повз голкіпера – 0:1. Червоно-білі продовжили атакувати, та на 26-й хвилині забили у відповідь. Прінс пробивав з-за меж штрафного майданчика – мʼяч від рук воротаря опинився у сітці – 1:1.

На другий тайм команди повністю змінили склади. Малюнок гри залишився тим же: повне домінування червоно-білих. На 54 хвилині Жан По після флангової подачі Соси вгатив мʼяча у ближній кут рикошетом від стійки – 2:1. В подальшому господарі створили ще декілька хороших моментів, але в завершенні Дібанго та По трохи не пощастило.

«Кривбас» довів рахунок до комфортного наприкінці матчу. По заробив пенальті, коли мʼяч після його прострілу влучив у руку опоненту. Соса з 11-метрової позначки влучив у праву від себе стійку, але поруч чекав на добивання Кожушко, який у дотик з-під захисника вразив ближній кут – 3:1.

Кривбас впевнено переміг та у хорошому настрої готується до другого збору в Словенії, який стартує 2 липня.

Товариський матч. 28 червня 2024 року

Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. Без глядачів. +28 градусів.

Кривбас (Кривий Ріг) – Інгулець (Петрове, Кіровоградська обл.) – 3:1 (1:1)

Голи: Прінс Аду, 26, Жан По (Даніель Соса), 54, Олег Кожушко, 89 – Артем Сітало, 17

Незабитий пенальті: Даніель Соса («Кривбас»), 89 (стійка)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг). Асистенти арбітра: Максим Левченко, Олексій Гавеля (обидва – Кривий Ріг)