Завершилися два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу серед жінок

145
0
IHF

Завершилися два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу 2024 року з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

У сітці за 21-24 місця збірна Сербії мінімально обіграла команду Тунісу. У середині першого тайму африканки зробили серію з п'яти точних кидків поспіль, але після цього сербські гандболістки закинули шість м'ячів, на які туніски відповіли двома і на перерву команду пішли за нічиєї на табло. У другому таймі гра на зустрічних курсах продовжилася, доки сербки не зробили серію з трьох кидків поспіль, після якої змогли втримати переможний рахунок до фінальної сирени.

У сітці за 9-12 місця чинні чемпіонки світу, збірна Норвегії, розгромили команду Чорногорії. Балканкам не допомогла і результативність їхнього капітана Єлени Вукчевич, яка закинула 12 м'ячів із 18 кидків. Норвежки контролювали гру та довели її до своєї перемоги з різницею у 15 м'ячів.