ЧС-2024 U-20. Аргентина обіграла Гвінею, перемоги Анголи та Іспанії

Завершилися три матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу серед жінок

120
0
IHF

Сьогодні, 27 червня, розпочався плей-оф юніорського чемпіонату світу 2024 з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

У сітці за 21-24 місця збірна Аргентини обіграла команду Гвінеї. Аргентинки одразу захопили ініціативу, закинули три м'ячі поспіль, довели перший тайм до своєї перемоги з різницею у чотири м'ячі. Після перерви збірна Гвінеї підрівняла гру, але збірна Аргентини змогла втримати переможний рахунок.

У сітці за 17-20 місця збірна Японії програла команді Анголи. У першій половині зустрічі японки мали ініціативу, вони повели з різницею в три м'ячі, але африканки змогли відігратися і піти на перерву лідерами. У другому таймі збірна Анголи контролювала перебіг гри, на якийсь час довела перевагу до п'яти м'ячів та виграла з різницею +3.

У паралельній зустрічі збірна Іспанії без проблем обіграла команду Бразилії. Деякий час гра була рівною, але до середини першого тайму іспанки взяли її під свій контроль та виграли тайм із різницею +4. Після перерви збірна Іспанії змогла провести дві серії по шість м'ячів поспіль, а їхньому лідеру атак Ейдер Полес двох точних кидків не вистачило до десяти. А у збірної Бразилії Лоренна Сілва 19 разів кидала по воротах збірної Іспанії, але закинула лише сім м'ячів.