ФОТО. Червона картка, камбек і гол на 90+4: епічна битва Чехії та Туреччини

Збірна Туреччини вийшла у плей-оф Євро-2024 з другого місця

739
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Дженк Тосун

У німецькому Гамбурзі 26 червня о 22:00 відбувся матч 3-го туру Євро-2024 між збірними Чехії та Туреччини.

Перший тайм не був багатим на події. Лише на 20-й хвилині матчу Чехія залишилася в меншості, поле покинув півзахисник Антонін Барак. У другій половині гри Туреччина вирішила скористатися перевагою. Рахунок у матчі турки відкрили на 51-й хвилині, завдяки точному удару Чалханоглу. Однак, незважаючи на меншість, чехи намагалися відігратися. Томашу Соучеку вдалося вразити ворота суперника на 66-й хвилині і зрівняти рахунок. Після того, як Чехія відігралася, вони намагалися забити і другий, але здійснити цього не вдалося. Зате вийшло у турків. Вибігши в контратаку на 90+4-й хвилині, Дженк Тосун зміг поставити крапку в матчі і вивести Туреччину в плей-оф з другого місця.