Драматичні гойдалки. Як змінювалась позиція України у матчі з Бельгією

Збірна України покинула Євро-2024, вилетівши з 4-го місця

4197
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Збірна України

26 червня о 19:00 одночасно проходили два матчі 3-го туру Євро-2024: Бельгія проти України та Словаччина проти Румунії.

У цих двох зустрічах вирішувалося, хто з групи E вийде в плей-оф турніру.

О 19:00 збірна України почала матч проти Бельгії, перебуваючи на 4-му місці.

О 19:24 Словаччина відкрила рахунок у матчі проти Румунії. Завдяки цьому Україна піднялася на 3-тє місце, яке дає вихід у плей-оф.

О 19:39 Румунія вирівняла рахунок і перемістила збірну України на 4-те місце в турнірній таблиці.

На перерву наша збірна відходила як команда, що вилітає. У другому таймі не відбулося жодного голу в жодному з двох матчів. Через це Україна вилетіла з Євро-2024, посівши 4-те місце у своїй групі.