Дідьє ДЕШАМ: «Я не збираюся пороти мертвого коня»

У матчі 3 туру групи D Євро-2024.Франція та Польща зіграли внічию

4393
0
УЄФА. Дідьє Дешам

Увечері 25 червня відбулися матчі 3 туру групи D Євро-2024. Франція та Польща зіграли внічию (1:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам розповів:

«Я анітрохи не розчарований. Звичайно, ми хотіли посісти перше місце, але хто тільки що був тут? Скорупськи. Він грав чудово, зробив багато сейвів, і ми не змогли отримати максимум користі з наших моментів. У першому таймі ми мали п'ять. Але треба віддати належне їх воротареві.

Я не збираюся пороти мертвого коня [ідіома, що означає марні зусилля – прим. ред.]. Можливо інші команди розкрили більше свій потенціал. Той факт, що ми не забили (із гри), обмежує нашу ефективність, але, зрештою, ми вийшли до 1/8 фіналу. І подивіться, ми були у дуже складній групі. Тепер у нас буде трохи відпочинку, і, сподіваюся, ви [журналісти] теж отримаєте відпочинок!

Ми пройшли кваліфікацію. Якщо ви пройшли кваліфікацію, це означає, що ви були кращими, ніж інші команди. Ми отримаємо з цього максимум користі й добре підготуємося до того, з ким ми маємо зустрітися наступного разу.

Ми добре відновимося. Незабаром стартує нова стадія турніру. Щодо Польщі, то вони відтворили те, що показали у перших двох іграх, незважаючи на поразку. В них хороша команда, як і решта три у цій групі.

Ми пройшли далі, хоча нам хотілося очолити групу, але ми зробили те, що мали зробити. У нас було багато моментів, особливо у першому таймі. Найкращим гравцем матчу став воротар, і цим, на мою думку, все сказано. Жодних жалкувань, ми потрапили до міцної групи».

Нападник збірної Франції Бредлі Баркола:

«Так, ми трохи розчаровані. Я думав, що ми переможемо. Ми контролювали ситуацію аж до пенальті, але потім мали забивати другий гол. Польща показала хорошу гру, вони були надійні в обороні та билися один за одного».

Події матчу

79’
ГОЛ ! З пенальті забив Роберт Левандовскі (Польща).
56’
ГОЛ ! З пенальті забив Кіліан Мбаппе (Франція).
(14)

РОТАНЬ: «Ми з Русолом закупили форму, щоб не ганьбитись перед фіналом ЛЄ»
Футбол | 28 вересня 2024, 20:17 4

Ексгравець «Дніпра» згадав напружену ситуацію у клубі перед історичним фіналом єврокубка

Арсенал – Лестер – 4:2. Переможні голи на 90+4 та 90+10. Відеоогляд матчу
Футбол | 28 вересня 2024, 22:26 0