Златко Далич – про компенсований час у матчі 3-го туру

6146
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Данні Маккелі

Головний тренер збірної Хорватії Златко Далич зізнався у невдоволенні рішенням арбітра Данні Маккелі додати 8 хвилин до основного часу матчу 3-го туру групи В Євро-2024 Хорватія – Італія (1:1).

Як відомо, італійці у грі змогли уникнути поразки, вразивши ворота хорватів на заключній хвилині з числа компенсованих.

– Що скажете про вісім доданих хвилин? Чим, думаєте, керувався арбітр, і як це в підсумку вплинуло на результат?

– Звичайно, він вплинув на результат. Не знаю, де арбітр узяв ці 8 доданих хвилин. Я вже впродовж 5 років говорю про поведінку УЄФА і ФІФА, але ніхто не прислухається, і я виглядаю безглуздо. Ми всі нікчемні порівняно з ними, і все, що я говорю – це кинуті на вітер слова.

У доданий час не може бути 8 хвилин. Це ж скільки потрібно фолів і зупинок гри, щоб набралося стільки часу? – заявив хорватський фахівець.

Раніше повідомлялося, що після матчу Хорватія – Італія Лука Модрич поділився планами на майбутнє в хорватській збірній.