Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Гандбол
|
1113
0

ЧС-2024 U-20 серед жінок із гандболу: календар, результати, таблиці

Юніорський чемпіонат світу з гандболу серед жінок проходить у Північній Македонії з 19 по 30 червня

ЧС-2024 U-20 серед жінок із гандболу: календар, результати, таблиці
RFM

З 19 по 30 червня на двох майданчиках у Північній Македонії проходить 24-й чемпіонат світу з гандболу U-20 серед жінок.

У попередньому етапі виступають 32 збірні, які поділені на вісім груп по чотири команди.
Попередній етап

Група А

19.06 – 12:15 – Румунія – Бразилія – 26:25

19.06 – 14:30 – Нідерланди – Іран – 34:11

20.06 – 16:45 – Іран – Румунія – 15:33

20.06 – 19:00 – Нідерланди – Бразилія – 32:19

22.06 – 14:30 – Бразилія – Іран – 30:22

22.06 – 16:45 – Румунія – Нідерланди – 26:29

Група В

19.06 – 11:00 – Швейцарія – Туніс – 34:26

19.06 – 14:00 – Єгипет – Чилі – 26:16

20.06 – 12:15 – Чилі – Швейцарія – 11:47

20.06 – 13:15 – Єгипет – Туніс – 25:24

22.06 – 10:00 – Швейцарія – Єгипет – 31:22

22.06 – 14:00 – Туніс – Чилі – 46:28

Група С

19.06 – 10:00 – Угорщина – Аргентина – 39:21

19.06 – 10:00 – Південна Корея – Мексика – 33:20

20.06 – 14:30 – Південна Корея – Аргентина – 33:31

20.06 – 14:30 – Мексика – Угорщина – 10:54

22.06 – 12:15 – Аргентина – Мексика – 41:15

22.06 – 14:30 – Угорщина – Південна Корея – 32:17

Група D

19.06 – 16:45 – Данія – Японія – 43:25

19.06 – 19:00 – Норвегія – Тайвань – 35:18

20.06 – 16:45 – Тайвань – Данія – 19:41

20.06 – 19:00 – Норвегія – Японія – 35:24

22.06 – 10:00 – Японія – Тайвань – 43:20

22.06 – 16:45 – Данія – Норвегія – 33:25

Група Е

19.06 – 14:30 – Чехія – Алжир – 23:17

19.06 – 16:45 – Швеція – Китай – 38:24

20.06 – 14:30 – Алжир – Швеція – 13:38

20.06 – 16:45 – Чехія – Китай – 26:27

22.06 – 17:00 – Китай – Алжир – 33:9

22.06 – 19:00 – Швеція – Чехія – 28:24

Група F

19.06 – 19:00 – Німеччина – Сербія – 39:18

19.06 – 21:15 – Франція – Іспанія – 30:25

20.06 – 16:45 – Сербія – Франція – 19:30

20.06 – 19:00 – Німеччина – Іспанія – 29:27

22.06 – 19:00 – Іспанія – Сербія – 32:17

22.06 – 20:15 – Франція – Німеччина – 29:27

Група G

19.06 – 12:15 – Португалія – Гвінея – 32:18

19.06 – 20:00 – Чорногорія – Узбекистан – 48:32

20.06 – 12:15 – Чорногорія – Гвінея – 43:30

20.06 – 14:30 – Узбекистан – Португалія – 25:44

22.06 – 11:00 – Гвінея – Узбекистан – 30:28

22.06 – 12:15 – Португалія – Чорногорія – 34:31

Група H

19.06 – 17:00 – Ангола – Ісландія – 19:24

19.06 – 21:15 – Північна Македонія – США – 32:15

20.06 – 12:15 – США – Ангола – 8:24

20.06 – 19:00 – Північна Македонія – Ісландія – 17:29

22.06 – 20:00 – Ісландія – США – 36:20

22.06 – 21:15 – Ангола – Північна Македонія – 24:28

По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть до Основного раунду, треті та четверті команди груп зіграють у Кубку Президента.

Кубок Президента

Група 1

23.06 – 12:45 – Туніс – Іран – 26:23

23.06 – 15:00 – Бразилія – Чилі – 28:14

25.06 – 10:00 – Іран – Чилі – 27:25

25.06 – 12:15 – Бразилія – Туніс – 26:24

Група 2

23.06 – 12:45 – Аргентина – Тайвань – 27:25

23.06 – 15:00 – Японія – Мексика – 47:12

25.06 – 10:00 – Аргентина – Японія – 33:35

25.06 – 12:15 – Мексика – Тайвань – 16:44

Група 3

24.06 – 12:45 – Чехія – Сербія – 26:29

24.06 – 15:00 – Іспанія – Алжир – 44:14

25.06 – 17:00 – Чехія – Іспанія – 29:29

25.06 – 20:00 – Алжир – Сербія – 16:27

Група 4

24.06 – 12:45 – Гвінея – США – 22:15

24.06 – 15:00 – Ангола – Узбекистан – 43:18

25.06 – 11:00 – Гвінея – Ангола – 22:23

25.06 – 14:00 – Узбекистан – США – 42:25

Переможці груп Кубка Президента зіграють плей-офф за 17-20 місця, другі команди – за 21-24 місця, треті – за 25-28 місця, четверті – за 29-32 місця.

Основний етап

Група 1

23.06 – 17:15 – Нідерланди – Єгипет – 20:17

23.06 – 19:30 – Швейцарія – Румунія – 27:26

25.06 – 14:30 – Нідерланди – Швейцарія – 31:29

25.06 – 16:45 – Румунія – Єгипет – 32:23

Група 2

23.06 – 17:15 – Угорщина – Норвегія – 31:26

23.06 – 19:30 – Данія – Південна Корея – 29:23

25.06 – 14:30 – Угорщина – Данія – 31:23

25.06 – 16:45 – Південна Корея – Норвегія – 22:33

Група 3

24.06 – 17:15 – Швеція – Німеччина – 26:25

24.06 – 19:30 – Франція – Китай – 42:15

25.06 – 19:00 – Швеція – Франція – 22:28

25.06 – 21:15 – Китай – Німеччина – 25:38

Група 4

24.06 – 17:15 – Португалія – Північна Македонія – 28:28

24.06 – 19:30 – Ісландія – Чорногорія – 35:27

25.06 – 19:00 – Португалія – Ісландія – 26:25

25.06 – 21:15 – Чорногорія – Північна Македонія – 26:23

По дві найкращі команди з кожної групи за підсумками Основного раунду виходять до чвертьфіналу. Треті команди гратимуть плей-офф за 9-12 місця, а четверті – плей-офф за 13-16 місця.

Оцініть матеріал
(7)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.