| Оновлено 22 червня 2024, 02:38
2785
0

Ребров пояснив, за рахунок чого Україна здолала Словаччину у другому таймі

21 червня збірна українська національна команда переграла словаків із рахунком 2:1

2785
0

21 червня відбувся матч 2-го туру групи Е на Євро-2024 між збірними Словаччини та України. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь синьо-жовтих.

Після завершення зустрічі головний тренер української національної команди Сергій Ребров провів прес-конференцію, на якій пояснив, за рахунок чого вдалося змінити перебіг поєдинку у другому таймі.

«Під час перерви я не кричав на футболістів. Звісно, ми припустилися певних помилок при пропущеному голі. Нам потрібно було відреагувати в другому таймі. На жаль, ми недостатньо високо пресингували. Ми розуміли, що в цьому криється наш шанс. Я сказав підопічним не хвилюватися за рахунок і йти вперед, показувати свій максимум. Я радий, що вони це зробили.

Підказали дуже важливий момент у пресингу, трішки перебудувалися, і це дало можливість більше відбирати м'яч і створювати моменти. Була ділова підказка, і гравці розуміли, що є шанс [обіграти цю команду]. І я задоволений, що ми цей шанс використали», – сказав Ребров.

Відеоогляд матчу Словаччина – Україна (1:2)