Інтриги не було у 5-му матчі. Бостон – чемпіон НБА сезону 2023/2024

Команда Святослава Михайлюка виграла титул перед рідними вболівальниками

5090
3

У ніч із 17 на 18 червня у США проходив п'ятий матч фінальної серії НБА сезону 2023/2024. «Бостон» приймав «Даллас».

Команда українця Святослава Михайлюка виграла титул перед рідними вболівальниками.

«Селтікс» вели в серії – 3:1. Господарі паркету хотіли здобути перемогу, щоб отримати Кубок Ларрі О'Брайєна перед рідними вболівальниками. Перші 10 хвилин пройшли дуже рівно, але незадовго до закінчення першої чверті «кельтам» вдалося зробити ривок, який дозволив відірватися на 10 очок.

У другій чверті «Маверікс» посипалися ще більше, а закрив половину Пейтон Прітчард кидком із сиреною зі своєї половини паркету.

Після такого нокдауна гостям було важко повірити у свої сили, а «Бостон» спокійно тримав опонента на дистанції. Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів – 106:88

Для «Селтікс» це 18-й трофей – це рекорд НБА. 17 перемог має «Лос-Анджелес Лейкерс». «Даллас» єдиний раз ставав чемпіоном у сезоні 2010/2011.