Турнірні таблиці Євро-2024. Україна посідає 4-те місце після 1-го туру

У групі E лідирують Румунія та Словаччина, які набрали по 3 очки

5366
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

17 червня о 16:00 у німецькому Мюнхені відбувся матч 1-го туру Євро-2024 між збірними Румунії та України (3:0).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команда Сергія Реброва невдало провела перший матч на Євро-2024.

Ніколає Станчу відкрив рахунок у першому таймі, скориставшись помилкою Андрія Луніна, а після перерви Резван Марін та Денис Дрегуш забезпечили комфортну перемогу збірній Румунії.

В іншому матчі ігрового дня Словаччина завдала сенсаційної поразки Бельгії (1:0), причому два голи Ромелу Лукаку не було зараховано після перегляду VAR.

Україна посідає 4-те місце у групі E після 1-го туру. Лідирують Румунія та Словаччина (по 3 очки). Бельгія та Україна йдуть без набраних пунктів.

21 червня збірна України зіграє проти Словаччини, а завершить груповий етап 26 червня матчем проти Бельгії.

До 1/8 фіналу вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи, а також 4 з 6 збірних за рейтингом третіх місць.