Михайло Кохан став бронзовим призером ЧЄ-2024 з легкої атлетики

У метанні молота український спортсмен показав результат 80.18 метри

5876
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Кохан

Український спортсмен Михайло Кохан став бронзовим призером чемпіонату Європи 2024 з легкої атлетики, що триває у Римі, столиці Італії.

У фіналі змагань з метання молота Михайло показав результат 80.18 м та увійшов до числа трьох найкращих. Це його перша нагорода на чемпіонатах Європи.

Михайло Кохан розповів (у інтерв'ю Суспільному), що виступав з температурою: «Це добре, що медаль. Але міг краще виступити. Не дуже почуваюся, прихворів трохи, температура була. Але непогано за таких умов, що вдалося метнути на бронзову медаль»,

Золоту нагороду здобув Войцех Новіцьки із Польщі (80.95 м), а срібну медаль отримав Бенце Халас із Угорщини (80.49 м).

Збірна України має 4 медалі на ЧЄ-2024 (1 золото та 3 бронзи). Раніше Людмила Оляновська посіла третє місце на дистанції 20 км у спортивній ходьбі. У секторі для стрибків у висоту золото виграла Ярослава Магучих, а Ірина Геращенко здобула бронзову медаль.